Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Kelionės programa

Šioje savaitgalio pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką ir susipažinsite su dalele Pietryčių Lietuvos:

1 diena.

 • Pradžioje vyksite į Levandų ūkį, kur auga apie 3000 levandų krūmelių. Malonioje, jaukioje sodyboje rasite ramybę, jaukumą, šilumą, o sodybos šeimininkė pasidalins apie levandų uostą, jo plėtrą, papasakos apie levandų vandens savybes.
 • Pilni malonių įspūdžių toliau tęsite pažintinę kelionę autobusu kolektyvams ir vyksite Šalčininkų rajono link, šalia Merkinės upės. Čia rymoja kadaise buvusių didingų rūmų, arklidžių ir kitų pastatų liekanos. Ši vieta buvo kaip tikra valstybė – su savo įstatymais, teismu, kariniu parengimu ir net pinigais. Vis dėlto, jai teko atlaikyti nemažai išbandymų – nuo susirėmimų, užpuolimų iki gaisro. Įdomiausius respublikos įvykius papasakos gidas.
 • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
 • Toliau pažintinę verslo kelionę tęsite įspūdingame dvare, kuris dar kitaip vadinamas - Šalčininkų krašto perlu. Vėlyvojo klasicizmo stiliaus, beveik prieš du šimtus metų iškilę dvaro rūmai,– žymaus architekto Karolio Podčašinskio kūrinys. Dvaras buvo to meto kultūros židinys, čia lankydavosi daug garbingų mokslo bei meno žmonių. Dvaras po restauracijos suspindo visa savo grožybe ir kviečia Jus įstabiam Lietuvos kultūros paveldo atradimui. Įdomių istorijų papasakos gidė.
 • Pirmos savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams dieną užbaigsime Tabariškių kaime ir apie viską papasakos gidė. Tabariškių širdyje stūkso graži medinė Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, kuri mena čia kitados triūsusius senosios regulos karmelitų vienuolius. Tabariškių bažnyčia beveik nepasikeitusi išliko iki šių dienų ir yra viena įdomesnių Lietuvos medinių barokinių bažnyčių. Aplankysime Anos Krepštul muziejų. Tabariškėse - ligota moteris per gyvenimą nutapė daugiau kaip 3500 grožiu, gėriu ir ramybe alsuojančių paveikslų. 50 iš jų eksponuojama muziejuje. Jos darbai - tai raginimas pastebėti gyvenime viską, kas yra gražu.
 • Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

 • Antrą savaitgalio pažintinės verslo kelionės dieną pradėsite su vietiniu gidu, sužinosite autentiškos  pilies paslaptis ir legendas.  Pilis, vartų bokštas ir gynybinis bokštas kažkada sudarė tipišką uždarą gynybinės pilies sistemą su kompaktišku kiemu centre. Tai retas renesanso laikotarpio tokio pobūdžio komplekso pavyzdys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
 • Toliau savaitgalio pažintinės verslo kelionės autobusu keliausite į istorinį regioninį parką, kur susipažinsite su įdomiausiomis parko vietovėmis. Pažintinės kelionės metu keliausite pėstute po pilkapyną, apžiūrėsite milžinišką Grybiškių ąžuolą, kuriuo aukštis siekia 26 metrų, o apimtis 4,98 metrų, taip pat pamatysite šiek tiek mažesnę, bet ne mažiau įspūdingą Grybiškių pušį, kurios amžius siekia 100 metų. Žygį tęsite  link Rimašių akmenyno.
 • Savaitgalio pažintinę verslo kelionę  autobusu tęsite į vienintelį žinoma piliakalnį Dieveniškėse. Pasigrožėsite įspūdingomis ne tik panoramomis atsiveriančiomis nuo piliakalnio apžvalgos aikštelės, bet sužinosite ir daug įdomaus. 
 • Savaitgalio pažintinę verslo  kelionę tęsite miestelyje. Ar žinojote, kad ši vieta paminėta Kryžiuočių karo kelių į Lietuva aprašymuose? O kad  XIX amžiuje apie 75 % miestelio gyventojų sudarė žydai, kurių dauguma buvo sunaikinta nacių okupacijos laikais? Ekskursijos metu susipažindinsite su turtinga istorija ir atsakysite į šiuos klausimus. 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 120 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams