Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Kelionės programa

Šioje savaitgalio pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką ir susipažinsite su dalele Pietryčių Lietuvos:

1 diena.

 • Pradžioje vyksite į Levandų ūkį, kur auga apie 3000 levandų krūmelių. Malonioje, jaukioje sodyboje rasite ramybę, jaukumą, šilumą, o sodybos šeimininkė pasidalins apie levandų uostą, jo plėtrą, papasakos apie levandų vandens savybes.
 • Pilni malonių įspūdžių toliau tęsite pažintinę kelionę autobusu kolektyvams ir vyksite Šalčininkų rajono link, šalia Merkinės upės. Čia rymoja kadaise buvusių didingų rūmų, arklidžių ir kitų pastatų liekanos. Ši vieta buvo kaip tikra valstybė – su savo įstatymais, teismu, kariniu parengimu ir net pinigais. Vis dėlto, jai teko atlaikyti nemažai išbandymų – nuo susirėmimų, užpuolimų iki gaisro. Įdomiausius respublikos įvykius papasakos gidas.
 • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
 • Toliau pažintinę verslo kelionę tęsite įspūdingame dvare, kuris dar kitaip vadinamas - Šalčininkų krašto perlu. Vėlyvojo klasicizmo stiliaus, beveik prieš du šimtus metų iškilę dvaro rūmai,– žymaus architekto Karolio Podčašinskio kūrinys. Dvaras buvo to meto kultūros židinys, čia lankydavosi daug garbingų mokslo bei meno žmonių. Dvaras po restauracijos suspindo visa savo grožybe ir kviečia Jus įstabiam Lietuvos kultūros paveldo atradimui. Įdomių istorijų papasakos gidė.
 • Pirmos savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams dieną užbaigsime Tabariškių kaime ir apie viską papasakos gidė. Tabariškių širdyje stūkso graži medinė Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, kuri mena čia kitados triūsusius senosios regulos karmelitų vienuolius. Tabariškių bažnyčia beveik nepasikeitusi išliko iki šių dienų ir yra viena įdomesnių Lietuvos medinių barokinių bažnyčių. Aplankysime Anos Krepštul muziejų. Tabariškėse - ligota moteris per gyvenimą nutapė daugiau kaip 3500 grožiu, gėriu ir ramybe alsuojančių paveikslų. 50 iš jų eksponuojama muziejuje. Jos darbai - tai raginimas pastebėti gyvenime viską, kas yra gražu.
 • Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

 • Antrą savaitgalio pažintinės verslo kelionės dieną pradėsite su vietiniu gidu, sužinosite autentiškos  pilies paslaptis ir legendas.  Pilis, vartų bokštas ir gynybinis bokštas kažkada sudarė tipišką uždarą gynybinės pilies sistemą su kompaktišku kiemu centre. Tai retas renesanso laikotarpio tokio pobūdžio komplekso pavyzdys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
 • Toliau savaitgalio pažintinės verslo kelionės autobusu keliausite į istorinį regioninį parką, kur susipažinsite su įdomiausiomis parko vietovėmis. Pažintinės kelionės metu keliausite pėstute po pilkapyną, apžiūrėsite milžinišką Grybiškių ąžuolą, kuriuo aukštis siekia 26 metrų, o apimtis 4,98 metrų, taip pat pamatysite šiek tiek mažesnę, bet ne mažiau įspūdingą Grybiškių pušį, kurios amžius siekia 100 metų. Žygį tęsite  link Rimašių akmenyno.
 • Savaitgalio pažintinę verslo kelionę  autobusu tęsite į vienintelį žinoma piliakalnį Dieveniškėse. Pasigrožėsite įspūdingomis ne tik panoramomis atsiveriančiomis nuo piliakalnio apžvalgos aikštelės, bet sužinosite ir daug įdomaus. 
 • Savaitgalio pažintinę verslo  kelionę tęsite miestelyje. Ar žinojote, kad ši vieta paminėta Kryžiuočių karo kelių į Lietuva aprašymuose? O kad  XIX amžiuje apie 75 % miestelio gyventojų sudarė žydai, kurių dauguma buvo sunaikinta nacių okupacijos laikais? Ekskursijos metu susipažindinsite su turtinga istorija ir atsakysite į šiuos klausimus. 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 120 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Pažintinė kelionė kolektyvams: vienuolyno ansamblis – viduramžių maistas – stipriųjų gėrimų degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją: dvaras - žemaitiški tradiciniai patiekalai ir kt.

Maironio muziejus – 1000 šviesų žibintų festivalis

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe