Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams po Pietryčių Lietuvą

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams po Pietryčių Lietuvą

Kelionės programa

Šioje savaitgalio pažintinėje-gamtinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką ir susipažinsite su dalele Pietryčių Lietuvos:

1 diena.

 • Pradžioje vyksite į Levandų uostą, kur auga apie 3000 levandų krūmelių. Malonioje, jaukioje sodyboje rasite ramybę, jaukumą, šilumą, o sodybos šeimininkė pasidalins apie levandų uostą, jo plėtrą, papasakos apie levandų vandens savybes.
 • Pilni malonių įspūdžių toliau tęsite pažintinę kelionę autobusu kolektyvams ir vyksite Šalčininkų rajono link, šalia Merkinės upės. Čia rymoja kadaise buvusių didingų rūmų, arklidžių ir kitų pastatų liekanos. Paulavos respublika buvo kaip tikra valstybė – su savo įstatymais, teismu, kariniu parengimu ir net pinigais. Vis dėlto, Paulavai teko atlaikyti nemažai išbandymų – nuo susirėmimų, užpuolimų iki gaisro. Įdomiausius respublikos įvykius papasakos gidas.
 • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
 • Toliau pažintinę verslo kelionę tęsite įspūdingame Jašiūnų dvare, kuris dar kitaip vadinamas - Šalčininkų krašto perlu. Vėlyvojo klasicizmo stiliaus, beveik prieš du šimtus metų iškilę dvaro rūmai,– žymaus architekto Karolio Podčašinskio kūrinys. Dvaras buvo to meto kultūros židinys, čia lankydavosi daug garbingų mokslo bei meno žmonių. Dvaras po restauracijos suspindo visa savo grožybe ir kviečia Jus įstabiam Lietuvos kultūros paveldo atradimui. Įdomių istorijų papasakos gidė.
 • Pirmos savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams dieną užbaigsime Tabariškių kaime ir apie viską papasakos gidė. Tabariškių širdyje stūkso graži medinė Šv. arkangelo Mykolo bažnyčia, kuri mena čia kitados triūsusius senosios regulos karmelitų vienuolius. Tabariškių bažnyčia beveik nepasikeitusi išliko iki šių dienų ir yra viena įdomesnių Lietuvos medinių barokinių bažnyčių. Aplankysime Anos Krepštul muziejų. Tabariškėse - ligota moteris per gyvenimą nutapė daugiau kaip 3500 grožiu, gėriu ir ramybe alsuojančių paveikslų. 50 iš jų eksponuojama muziejuje. Jos darbai - tai raginimas pastebėti gyvenime viską, kas yra gražu.
 • Nakvynė viešbutyje.

2 diena.

 • Antrą savaitgalio pažintinės verslo kelionės dieną pradėsite su vietiniu gidu, sužinosite autentiškos  pilies paslaptis ir legendas.  Norviliškių pilis, vartų bokštas ir gynybinis bokštas kažkada sudarė tipišką uždarą gynybinės pilies sistemą su kompaktišku kiemu centre. Tai retas renesanso laikotarpio tokio pobūdžio komplekso pavyzdys ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje.
 • Toliau savaitgalio pažintinės verslo kelionės autobusu keliausite į Dieveniškių istorinį regioninį parką, kur susipažinsite su įdomiausiomis parko vietovėmis. Pažintinės kelionės metu keliausite pėstute po Poškonių pilkapyną, apžiūrėsite milžinišką Grybiškių ąžuolą, kuriuo aukštis siekia 26 metrų, o apimtis 4,98 metrų, taip pat pamatysite šiek tiek mažesnę, bet ne mažiau įspūdingą Grybiškių pušį, kurios amžius siekia 100 metų. Žygį tęsite  link Rimašių akmenyno.
 • Savaitgalio pažintinę verslo kelionę  autobusu tęsite į vienintelį žinoma piliakalnį Dieveniškėse –Bėčinių piliakalnį. Pasigrožėsite įspūdingomis ne tik panoramomis atsiveriančiomis nuo piliakalnio apžvalgos aikštelės, bet sužinosite ir daug įdomaus. 
 • Savaitgalio pažintinę verslo  kelionę tęsite Dieveniškių miestelyje. Ar žinojote, kad ši vieta paminėta Kryžiuočių karo kelių į Lietuva aprašymuose? O kad  XIX amžiuje apie 75 % miestelio gyventojų sudarė žydai, kurių dauguma buvo sunaikinta nacių okupacijos laikais? Ekskursijos metu susipažindinsite su turtinga Dieveniškių istorija ir atsakysite į šiuos klausimus. 

Savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės vadovo-gido paslaugos) -  € grupei, derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 30 asmenų, kaina  - apie 60  € asmeniui (Levandų uostas, įėjimas į muziejus ir dvarą, įėjimas į bažnyčią, Dieveniskiu lankytojų centras, vietinio gido paslaugos, ekskursija pilyje, pietūs ).

Pastabos: Savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės autobusu kolektyvams ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.  

Savaitgalio pažintinės-gamtinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio pažintinę-gamtinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją – Rygos senamiestis – plaukimas laivu -Juodagalvių namai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune - “Stumbras” degustacija