Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Vienos dienos verslo kelionę pradėsite aplankydami vieną iš 14 medinių sinagogų esančių Lietuvoje. Lietuvą įtraukus į Europos žydų kultūros paveldo kelią pirmuoju simboliniu objektu buvo pasirinkta būtent ši sinagoga. Maldos namai, pastatyti iš medžio – retas išlikęs pavyzdys Europoje. Ji yra viena iš keturiolikos medinių sinagogų Lietuvoje. Šiandien sinagoga įgauna buvusį vaizdą: atkuriamas fasadas, dedami nauji langai, jau sutvarkytas stogas.  Jeigu pavyks užsuksite ir į vidų.

Vėliau kolektyvinės verslo kelionės autobusu metu apžiūrėsite vieną iš dviejų Lietuvoje esančių rotondinių bažnyčių, pastatytų 1800 metais. Vietinis gidas papasakos jos istoriją ir šių dienų situaciją. Apskrita kupolinė bažnyčia – puikus klasicizmo stiliaus sakralinis statinys. Raiškus šios bažnyčios interjero meninis akcentas – tamsiai tonuoto medžio didysis altorius. Iš bažnyčios šventoriaus atsiveria nuostabus ežero vaizdas.

Nuvažiuosite iki namo, kurį Algirdas Brazauskas suprojektavo savo tėvams. Jus pasitiks muziejaus gidas, pažadame, kad sužavės savo pasakojimu ir sužinosite labai įdomių prezidento tėvų ir aišku A. Brazausko vaikystės gyvenimo užkulisių.

Pietūs Kaišiadoryse.

Laisvas laikas (apie 1,5- 2 val.) pasigrožėti naminiais paukščiais, kuriuos suveža visas Kaišiadorių rajonas – į Paukščių šventę.

Vienos dienos verslo kelionę tęsite susipažindami su Kaišiadorių miestu. Per miestą eina geležinkelis Vilnius-Kaunas (senojo geležinkelio Sankt Peterburgas-Varšuva atšaka iš Lentvario į Virbalį), taip pat atsišakoja kelias į Klaipėdą Vilnius-Klaipėda. Kaišiadorių vardas savotiškas savo arabiška kilme. Miesto vardas kildinamas iš kilmingo totoriaus, gyvenusio šiose vietose dar XVI amžiuje, vardo Chaišadaras. Palaipsniui gyvenvietė įgavo Kaišiadorių pavadinimą.

Vienos dienos kolektyvinei verslo kelionei einant į pabaigą aplankysite kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinę.

Pilni įspūdžių  keliausite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 68 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, vietinio gido paslauga, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus