Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Vienos dienos verslo kelionę pradėsite aplankydami vieną iš 14 medinių sinagogų esančių Lietuvoje. Lietuvą įtraukus į Europos žydų kultūros paveldo kelią pirmuoju simboliniu objektu buvo pasirinkta būtent ši sinagoga. Maldos namai, pastatyti iš medžio – retas išlikęs pavyzdys Europoje. Ji yra viena iš keturiolikos medinių sinagogų Lietuvoje. Šiandien sinagoga įgauna buvusį vaizdą: atkuriamas fasadas, dedami nauji langai, jau sutvarkytas stogas.  Jeigu pavyks užsuksite ir į vidų.

Vėliau kolektyvinės verslo kelionės autobusu metu apžiūrėsite vieną iš dviejų Lietuvoje esančių rotondinių bažnyčių, pastatytų 1800 metais. Vietinis gidas papasakos jos istoriją ir šių dienų situaciją. Apskrita kupolinė bažnyčia – puikus klasicizmo stiliaus sakralinis statinys. Raiškus šios bažnyčios interjero meninis akcentas – tamsiai tonuoto medžio didysis altorius. Iš bažnyčios šventoriaus atsiveria nuostabus ežero vaizdas.

Nuvažiuosite iki namo, kurį Algirdas Brazauskas suprojektavo savo tėvams. Jus pasitiks muziejaus gidas, pažadame, kad sužavės savo pasakojimu ir sužinosite labai įdomių prezidento tėvų ir aišku A. Brazausko vaikystės gyvenimo užkulisių.

Pietūs Kaišiadoryse.

Laisvas laikas (apie 1,5- 2 val.) pasigrožėti naminiais paukščiais, kuriuos suveža visas Kaišiadorių rajonas – į Paukščių šventę.

Vienos dienos verslo kelionę tęsite susipažindami su Kaišiadorių miestu. Per miestą eina geležinkelis Vilnius-Kaunas (senojo geležinkelio Sankt Peterburgas-Varšuva atšaka iš Lentvario į Virbalį), taip pat atsišakoja kelias į Klaipėdą Vilnius-Klaipėda. Kaišiadorių vardas savotiškas savo arabiška kilme. Miesto vardas kildinamas iš kilmingo totoriaus, gyvenusio šiose vietose dar XVI amžiuje, vardo Chaišadaras. Palaipsniui gyvenvietė įgavo Kaišiadorių pavadinimą.

Vienos dienos kolektyvinei verslo kelionei einant į pabaigą aplankysite kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinę.

Pilni įspūdžių  keliausite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 68 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, vietinio gido paslauga, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su avienos degustacija ir girnų muziejumi

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Istorinio romano „Fata Morgana“ pėdsakais

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją: Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė ekskursija Vilniuje ,,Nuo studento iki Prezidento‘‘

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas