Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė - Paukščių šventė Kaišiadoryse

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Vienos dienos verslo kelionę pradėsite aplankydami vieną iš 14 medinių sinagogų esančių Lietuvoje. Lietuvą įtraukus į Europos žydų kultūros paveldo kelią pirmuoju simboliniu objektu buvo pasirinkta būtent ši sinagoga. Maldos namai, pastatyti iš medžio – retas išlikęs pavyzdys Europoje. Ji yra viena iš keturiolikos medinių sinagogų Lietuvoje. Šiandien sinagoga įgauna buvusį vaizdą: atkuriamas fasadas, dedami nauji langai, jau sutvarkytas stogas.  Jeigu pavyks užsuksite ir į vidų.

Vėliau kolektyvinės verslo kelionės autobusu metu apžiūrėsite vieną iš dviejų Lietuvoje esančių rotondinių bažnyčių, pastatytų 1800 metais. Vietinis gidas papasakos jos istoriją ir šių dienų situaciją. Apskrita kupolinė bažnyčia – puikus klasicizmo stiliaus sakralinis statinys. Raiškus šios bažnyčios interjero meninis akcentas – tamsiai tonuoto medžio didysis altorius. Iš bažnyčios šventoriaus atsiveria nuostabus ežero vaizdas.

Nuvažiuosite iki namo, kurį Algirdas Brazauskas suprojektavo savo tėvams. Jus pasitiks muziejaus gidas, pažadame, kad sužavės savo pasakojimu ir sužinosite labai įdomių prezidento tėvų ir aišku A. Brazausko vaikystės gyvenimo užkulisių.

Pietūs Kaišiadoryse.

Laisvas laikas (apie 1,5- 2 val.) pasigrožėti naminiais paukščiais, kuriuos suveža visas Kaišiadorių rajonas – į Paukščių šventę.

Vienos dienos verslo kelionę tęsite susipažindami su Kaišiadorių miestu. Per miestą eina geležinkelis Vilnius-Kaunas (senojo geležinkelio Sankt Peterburgas-Varšuva atšaka iš Lentvario į Virbalį), taip pat atsišakoja kelias į Klaipėdą Vilnius-Klaipėda. Kaišiadorių vardas savotiškas savo arabiška kilme. Miesto vardas kildinamas iš kilmingo totoriaus, gyvenusio šiose vietose dar XVI amžiuje, vardo Chaišadaras. Palaipsniui gyvenvietė įgavo Kaišiadorių pavadinimą.

Vienos dienos kolektyvinei verslo kelionei einant į pabaigą aplankysite kardinolo Vincento Sladkevičiaus gimtinę.

Pilni įspūdžių  keliausite namo.

Vienos dienos kolektyvinės verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į verslo kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Vienos dienos verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: ekskursija su vietiniu gidu po Kaišiadorių rajoną, pietūs – apie 30 € asmeniui.

Pastabos: Šios verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid.

Šios verslo kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos verslo kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313, +37067727036, +37064442909, el.paštas[email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Klaipėdos

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai