Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Prezidentūra – Valdovų rūmai -Vilniaus senamiestis

kovo 9


Kaina: 27€

6.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės (laikas gali būti patikslintas

6.50 val. Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

7.45val.  Kryžkalnis.

Galimas išvykimas iš Palangos 6.00 val. (priemoka vykstant iš Palangos/Kretingos – 5 € asmeniui, atvykimas/grįžimas į Palangą/Kretingą bus galimas, jeigu bus ne mažiau kaip 14 keliautojų).

Pažintį su mūsų sostine pradėsime Lietuvos Respublikos Prezidento rezidencijoje, kur išgirsime prezidentūros istoriją, apžiūrėsime pagrindines sales ir kabinetus, prezidentinės dovanas ir apdovanojimus, prisiminsime ankstesnius valstybės prezidentus, susipažinsime su kai kuriomis etiketo taisyklėmis, sužinosite apie valstybės vadovo pareigas, apžiūrėsime Prezidentės darbo vietą, rūmų sales (Žaliąją, Mėlynąją, Baltąją…).
Ekskursijos metu visiems būtina turėti LR piliečio pasą arba asmens identifikavimo kortelę.

Toliau mūsų lauks apžvalginė ekskursija po Valdovų rūmus, kur išgirsite apie Lietuvos didžiųjų kunigaikščių rezidencijos ir jos teritorijos raidą valstybės bei Europos istorijos kontekste. Pasivaikščiosime po įspūdingą archeologinį rezervatą, kurį gaubia atkurtas Valdovų rūmų pastatas, apžiūrėsime išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius.

Pažintį su mūsų šalies sostine tęsime Vilniaus senamiestyje, kur gidė padės pajusite prabangią Gotikos, Renesanso, Baroko stiliaus atmosferą ir išgirsite istorinio ir šiuolaikinio gyvenimo apžvalgą. Aplankysime Katedros aikštę, paminklą Lietuvos Didžiajam Kunigaikščiui Gediminui, pasigrožėsime gotikine Šv. Onos bažnyčia, pasivaikščiosime senosiomis Vilniaus gatvelėmis, stabtelsime Rotušės aikštėje….

Po ekskursijos laisvas laikas. Labai vėlyvas grįžimas namo.

Kelionės kaina – 27 € asmeniui.

(Vykstant iš Palangos/Kretingos – 5 € asmeniui priemoka, atvykimas/grįžimas į Palangą bus galimas, jeigu bus ne mažiau kaip 14 keliautojų).

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos:

Įėjimas į Valdovų rūmus bei gido vedančio rūmuose paslaugos:  9,5 € suaugusiam asmeniui, 6 €  senjorams, vaikams.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours).  Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313, 8677 27 306,

REGISTRUOJANTIS PRAŠAU grafoje „Pageidavimai, pasiūlymai, nuomonė“ įrašyti keliaujančių gimimo datą (metai-mėnuo-diena). Ši informacija bus pateikia Prezidentūrai.

Pasidalinti:

Informacija

Data:
kovo 9
Kaina:
27€

Vieta

Vilnius

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna