Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Grupė pilna! Plaukimas laivu Dauguvos upe (Rygoje) – zoologijos sodas-Rygos senamiestis

rugpjūčio 10


Kaina: 27€

Išvykimas, išvykimo laikai gali keistis !!!

7.30 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės  (Išvykimo laikas gali keistis)

7.45  val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

8.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

arba gali būti vykstama per Kryžkalnį

Galimi kiti sustojimai, pagal atskirą susitarimą

Šioje kelionėje pažintį su Ryga pradėsime plaukdami upių laivu „Vecrīga“ – tai šiuolaikiškas ir populiariausias keleivinis laivas Latvijoje. Lankytojų patogumui laivas turi 2 denius. Viršutinis denis atviras – keleiviai gali mėgautis saule, vėsiu vėju ir kokteiliais iš baro.  Apatiniame denyje įrengtas modernus keleivių salonas su panoraminiais langais, minkštomis sofomis ir baru/kavine. Plauksime Dauguvos upe pro senamiesčio centrą. Mums atsivers puikūs miesto vaizdai su Rygos bokštais ir kitomis žymiomis vietomis. Valandos trukmės kruizo metu apžvelgsime miestą iš upės pusės. Pažymėtina!!!! – laive nėra audio gido.

Vėliau, apsilankysime Rygos zoologijos sodą,  kuris užima beveik 20 ha.  Čia gyvena jau 405 rūšys gyvūnų – žinduoliai, paukščiai, žuvys, bestuburiai, amfibijos ir reptilijos. Daugiau kaip 40 šių rūšių yra įtrauktos į Raudonąją knygą.  Zoologijos sode esantys Žirafų namai – vieni įdomiausių ir lankomiausių. Taip pat pamatysime kengūrų, tigrų namus, pelikanų ir  lemūrų kolekciją, “kaimo” kiemelį, terariumą, akvariumą ir daug kitų įdomių dalykų.

Pažintį su Ryga, tęsime senamiestyje.  Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidė.

Kelionės kaina   – 27 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos:

Plaukimas laivu – 7 € suaugusiam, 5 € moksleiviui;  iki 6 metų nemokamai.

Zoologijos sodas7 € suaugusiam, 5 € senjorui, moksleiviui, vaikai iki 4 metų nemokamai.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours).

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, 867727036, Facebook – Ingrida tours, el.paštas – [email protected]  arba [email protected]

PASTABA. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugpjūčio 10
Kaina:
27€

Vieta

Ryga

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna