Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Plaukimas Dunojaus upe – Mikulovas – Melko vienuolynas-Kremsas – Viena

rugpjūčio 1 23:00 - rugpjūčio 4 23:00


Kaina: 199€

2019 m. rugpjūčio 1 d.  

Apie 23 val. (laikas gali būti patikslintas) išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.   Galimi sustojimai Gargžduose, Kaune, autostrados sutartoje degalinėje. Pagal atskirą susitarimą, o kai kuriais atvejais ir už papildomą mokestį galimi išvykimai iš Tauragės, Šilutės, Plungės, ir kitų vietų – tariamasi atskirai.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją.

 

Vakare atvykstame į vieną iš tų „ne tik gražių, bet labai gražių“ miestelių – Mikulovą. Čekų poetas Jan Skacel apie jį yra pasakęs, kad tai – „gabalėlis Italijos, Dievo rankomis perkeltas į Moraviją„. Čekijos ir Austrijos pasienyje esantis Mikulovo miestelis žavi turistus savo pasakiška atmosfera ir senomis pietų Moravijos vyndarystės tradicijomis. Nuo IX amžiaus žinoma Mikulovo gyvenvietė XIII amžiuje po audringų istorijos vingių tampa Didžiosios Moravijos kunigaikštystės sostine. Sostinės titulas Mikulovui tinka. Čia gyveno ir valdė garsios didikų giminės: Lichtenšteinai, vėliau Mikulovą iš jų perėmė Ditrichšteinai ir nepaleido jo iš rankų beveik keturis šimtus metų. Mikulovo širdis yra ant aukštos kalvos iškilusi pilis. Jos ištakos siekia XIII amžiaus pradžią. Vienas iš galingųjų Ditrichšteinų – Francas, kuris dar buvo vadinamas Moravijos karaliumi, pilį pavertė įspūdinga renesanso stiliaus rezidencija, Europoje itin išgarsėjusia savo turtinga biblioteka. Mikulovas nuo seno buvo daugiakultūris miestas, kuriame sugyveno skirtingų tautų ir religijų žmonės. Išskirtinę vietą jame užėmė žydų bendruomenė, gyvavusi čia nuo XVI a. vidurio. Kas buvo Mikulove, niekada neužmirš Šventojo kalno, matomo iš bet kurios miestelio vietos. Ant aukštokos 326 m kalvos viršūnės šviečia Šv. Sebastijono bažnyčia. Vakarinė ekskursija po Mikulovo miestelį.

 

2019 m. rugpjūčio 2 d.  

Pusryčiaujame ir keliaujame aplankyti įspūdingiausią Austrijos vienuolyną – Melką. Kadaise šioje vaizdingoje vietoje buvo karaliaus Leopoldo II rūmai, kurie 11 amžiuje buvo padovanoti vienuoliams. Įsikūręs ant kalvos ties Dunojumi, benediktinų vienuolynas tapo svarbiu dvasiniu centru, ilgą laiką buvo mokslo židiniu. Ir dabar šiame vyrų vienuolyne veikia prestižinė mokykla. Melko Abatija taip pat yra vienas geriausių baroko architektūros pavyzdžių. Ekskursija po vienuolyną, nuostabų vienuolyno sodą su vienuolyno rusakalbiu gidu.

Vėliau,  sėsime į laivą ir plauksime antrąja pagal ilgį  Europoje upe – Dunojumi iki Kremso. Dunojus turi apie 300 intakų. Dunojus teka net per 11 šalių. Šioje plaukimo kelionėje žavėsimės vešliai apaugusiais kalnais ir kalvomis. Mums pro akis sruvens gražūs, tvarkingi Austrijos kaimai ir gyvenvietės, jų lygiai baltai ar gelsvai nutinkuotomis sienomis ir oranžiniais čerpių stogais nameliai.

Kremsą prie Dunojaus, garsina seniausias kapas Austrijoje, skaičiuojantis  maždaug 27 000 metų. Kita miesto garsenybė Steiner Toryra bene vieninteliai tokie viduramžių vartai, pastatyti 1480 m. Ekskursija po miestelį.

Nakvynė viešbutyje.

 

2019 m. rugpjūčio 3 d.  

 

Puikios nuotaikos pusryčiaujame ir vykstame į žavingąjį Vienos centrą,  kur vaikščiodami vingiuojančiomis senamiesčio gatvėmis su vietine gide susipažinsime su Austrijos sostinės istorija,  praeisime pro Šv.Stepono katedrą, Vienos operą, Habsburgų rūmų kompleksą pasakojantį beveik šešių šimtų metų trukusią Austrijos-Vengrijos imperijos istoriją, grožėsimės kvepiančiais gėlių žiedais, vilios savo kvapais šviežūs kepiniai … Romantika, idilė, ramybė su elegantišku aristokratijos prieskoniu – visa tai atrasime Austrijos sostinėje Vienoje. Ne tik Vienos senamiestis buvo įtrauktas į UNESCO, bet ir Vienos kavos gėrimo kultūra, tad  laisvu laiku pagal galimybes galėsite tradicinėje Vienos kavinėje išgerti kavos ir paragauti austriško štrudelio. Po ekskursijos laisvas laikas.

Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

2019 m. rugpjūčio 4 d.  

Puikiai išsimiegoję, papusryčiaujame ir keliausime link namų. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą.

Kelionės kaina –  199 € asmeniui (kaina kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

 

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos,  kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos: 

Plaukimas Dunojaus upe – 27 € asmeniui

Ekskursija Melko vienuolyne – 15 € asmeniui.

 Ekskursija Vienoje su vietine gide apie  6 € asmeniui.

Jeigu norėtumėte vienviečio kambario apie 60 € asmeniui.

Pastaba !!!!! Pasikeitus situacijai, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 5 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

Kelionės programą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8 6555 6313, 8 686 26261, 8677 27036  facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected]  arba [email protected] arba [email protected]

 

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
rugpjūčio 1 23:00
Pabaiga:
rugpjūčio 4 23:00
Kaina:
199€

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna