Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Kelionės programa

Šiame vienos dienos pažintiniame kariniame ture kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šį dienos pažintinį karinį turą kolektyvams pradėsite ekskursija karinės technikos ekspozicijoje. Ekspozicijoje pamatysite haubicą M-50 (M-101) – artilerijos pabūklą, skirtą šaudyti aukšta trajektorija, švedų gamybos prieštankinius pabūklus PV1110, skirtus tankams ir šarvuotajai technikai naikinti. Taip pat minosvaidžius ,,Ehrhardt“, visureigį „Land Rover M109″, pagamintą Didžiojoje Britanijoje, kurį Lietuvos karinės pajėgos naudojo misijos Irake metu ir daugelį kitų.
  • Pažintinės kelionės kolektyvams metu su karo istorijos žinovu leisimės į ekskursiją “Karinis Kaunas”. Kaunas – buvęs miestas tvirtovė. Sužinosite šlovingą Lietuvos kariuomenės praeitį. Sužinosite, kaip buvo kuriama Lietuvos kariuomenė. Kas buvo pirmieji už Tėvynės laisvę kovoję ir žuvę didvyriai. Apsilankysite prie nežinomo kareivio kapo, kur dega amžinoji ugnis.
  • Pietūs: sriuba + karštas mėsos patiekalas. Pageidaujantys vegetariško patiekalo būtina nurodyti užsakant programą. (Jeigu pietų atsisakote užsakant programą prašome tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).
  • Šioje pažintinėje karinėje kelionėje kolektyvams vyksite į vieną seniausių Lietuvos muziejų. Muziejus lankytojams buvo atidarytas 1921 m. vasario 16 d., švenčiant trejų metų Lietuvos nepriklausomybės sukaktį. Muziejuje veikia daug ekspozicijų supažindinančių su ginklų istorija Lietuvoje ir pasaulyje, naujųjų laikų karyba, antisovietinis ir antinacinis pasipriešinimas Lietuvoje, sukilimai, pirmasis pasaulinis karas.
  • Šio pažintinio karinio turo kolektyvams pabaigoje aplankysite privačią unikalią kolekciją, kurioje paviešinta slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos spec. tarnybose. Muziejuje pamatysite slapto įsilaužimo ir slaptų kratų įrangą, KGB telefonus ir telefonų klausymosi bei pokalbių kodavimo įrangą ir ryšio blokatorių, pelengatorių. Išgirsite istoriją apie unikalų slaptą metalo detektorių, skirtą aptikti pasiklausymo įrangą ar ginklą priėjus prie žmogaus ir jį apkabinus. Muziejuje eksponuojamas mikro objektų aptikimo ultravioletiniais ir infraraudonaisiais spinduliais prietaisas bei daugybė kitos intriguojančios ir nematytos technikos. 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 82 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Kelionė į Slovakiją: Pieninų nacionalinis parkas – plaukimas upe – tradicinis guliašas klausantis goralo muzikos – Spišo pilis