Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Kelionės programa

Šiame vienos dienos pažintiniame kariniame ture kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šį dienos pažintinį karinį turą kolektyvams pradėsite pogrindžio spaustuvėje. Tai vienintelė tokia slėptuvė Lietuvoje, kurios niekada neaptiko sovietų saugumas. Iš šios slėptuvės pogrindiniai leidiniai pasklisdavo po mūsų šalį tūkstantiniais tiražais. Ekskursiją mums praves pačios spaustuvės įkūrėjo žmona, papasakos kaip buvo spausdinama spauda, kaip buvo slepiama nuo valdžios, kokias apsaugos priemones pasitelkė.
  • Pažintinę karinę kelionę kolektyvams tęsite į raketinę bazę, kurioje 1960 metais buvo laikomos aštuonios galingiausios sovietų armijos raketos. Pažintinės kelionės metu susipažinsite su sovietmečio raketine baze, jos teritorija, istorija ir taip pat aplankysite įkurtą Lietuvos partizanų istorijos muziejų, bei pasistiprinsite kareiviška koše (su mėsa) su arbata.
  • Šio pažintinio karinio turo kolektyvams pabaigoje su istoriku leisitės į karinės tematikos ekskursiją. Žygio metu aplankysite tai, ko nelabai matė net patys lakūnai - aerodromo apsaugos požeminius ir antžeminius įtvirtinimus, orlaivių aprūpinimo bazių likučius ir kitus pašalinėms akims sunkiai pastebimus ženklus. Gidas papasakos šių objektų istoriją bei paskirtį kariniu laikotarpiu. Žygio metu praeisime apie 15 kilometrų, todėl rekomenduojame pasirinkti labai gerą avalynę. Įsidėkite vandens bei prožektorius, gali tekti į kai kuriuos objektus ir šliaužti, todėl ir apranga turėtų būti tinkama.

Vienos dienos pažintinio karinio turo kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  – 20-25 € asmeniui (taketinės bazės lankymas, toti kareiviška košė (su mėsa) su arbata, ekskursija po slaptus karinius objektus)

Pastabos: Vienos dienos pažintinio karinio turo kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Rekomenduojame. Turėkite patogią avalynę, tinkančią vaikščioti bekele bei nuolaužomis ir stiklais. Įsidėkite vandens bei prožektorius, gali tekti į kai kuriuos objektus ir šliaužti, todėl ir apranga turėtų būti tinkama. Pasirūpinkite maistu, jeigu manote, kad košės su mėsa gali neužtekti.

Vienos dienos pažintinio karinio turo kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinį karinį turą kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Antrajai atkurtai Lietuvos Respublikai - 30 metų“

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei giros ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – Nuodėmingasis Kaunas ir ne tik...

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija