Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą


Kelionės programa

       Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams leisitės į nepamirštamą kelionę:

  •  Pažintinės verslo kelionės pradžioje susipažinsite su AE valdymo skydo simuliatoriumi esančiu Visagine ir išbandysite ekstremalias situacijas, kurios gali laukti dirbančiųjų atominėje elektrinėje.
  • Po įdomios patirties bandant įmituoti situacijas atominėje elektrinėje, mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas patiekalas + kompotas (jeigu pietų atsisakote registruojantis informuokite).
  • Po pietų dalyvausite labai įdomioje ekskursijoje po Visaginą su vietiniu gidu. Šis miestas yra jauniausias Lietuvoje. Jis buvo skirtas būsimos Ignalinos atominės elektrinės darbuotojams. Su vietiniu gidu paklaidžiosite kosminio Visagino istorijų labirintais: pasiblaškysite po kiemus, akimis gaudysite nykstančius praeities ženklus, patirsite utopinę harmoniją tarp miesto ir miško, įsiklausysite į garsovaizdį. Ekskursija atsakys į klausimą, kaip buvo statomas jauniausias Lietuvos miestas bei aplankysime visas svarbiausias miesto vietas.
  • Pabaigoje  šios kelionės kolektyvams autobusu aplankysite muziejų, kuriame gyvena, auga ir dauginasi daugiau kaip 100 rūšių tropinių kraštų gėlavandenių žuvų. Viename iš akvariumų, tarp Lietuvos ežerų žuvų, gyvena keli vėžliai. Viską mums aprodys ir papasakos savininkas.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 80 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Kaunu

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Vienos dienos verslo kelionė autobusu Pamario krašte: Vikingų laikų maistas-šišioniškių dainos- žuvies kotletai ir kt.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje