Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą


Kelionės programa

       Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams leisitės į nepamirštamą kelionę:

  •  Pažintinės verslo kelionės pradžioje susipažinsite su AE valdymo skydo simuliatoriumi esančiu Visagine ir išbandysite ekstremalias situacijas, kurios gali laukti dirbančiųjų atominėje elektrinėje.
  • Po įdomios patirties bandant įmituoti situacijas atominėje elektrinėje, mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas patiekalas + kompotas (jeigu pietų atsisakote registruojantis informuokite).
  • Po pietų dalyvausite labai įdomioje ekskursijoje po Visaginą su vietiniu gidu. Šis miestas yra jauniausias Lietuvoje. Jis buvo skirtas būsimos Ignalinos atominės elektrinės darbuotojams. Su vietiniu gidu paklaidžiosite kosminio Visagino istorijų labirintais: pasiblaškysite po kiemus, akimis gaudysite nykstančius praeities ženklus, patirsite utopinę harmoniją tarp miesto ir miško, įsiklausysite į garsovaizdį. Ekskursija atsakys į klausimą, kaip buvo statomas jauniausias Lietuvos miestas bei aplankysime visas svarbiausias miesto vietas.
  • Pabaigoje  šios kelionės kolektyvams autobusu aplankysite muziejų, kuriame gyvena, auga ir dauginasi daugiau kaip 100 rūšių tropinių kraštų gėlavandenių žuvų. Viename iš akvariumų, tarp Lietuvos ežerų žuvų, gyvena keli vėžliai. Viską mums aprodys ir papasakos savininkas.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 80 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – “Nuodėmingasis Kaunas”

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Savaitgalio pažintinė-gamtinė kelionė autobusu kolektyvams: Levandos - dvaras - respublika - muziejus - parkas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Nuotolinė ekskursija Lietuvos Patriarcho darbai ir nuotykiai Vilniuje