Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvapų edukacija - ekskursija Kaune - funikulierius

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvapų edukacija - ekskursija Kaune - funikulierius

Kelionės programa

Pažintinę kelionę kolektyvams autobusu pradėsite nuo nuostabiai kvapnios edukacijos. Edukacijos metu sužinosite kokiomis lietuviškomis gėlėmis kvepėjo poeto Maironio namai. Klausysitės poezijos, uosite natūralius eterinius aliejus ir bandysite atspėti užuodžiamus kvapus. Susipažinsite su aromatais ir susikursite savo namų dulksną. O pabaigoje išgirsite apie tikrą kvapų magiją, sužinosite paslaptį apie kvapą, kuris padeda įsimylėti ir pritraukti turtus.

Toliau, pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams metu, su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys senamiestį, įdomiausias istorines Kauno vietas, aplankysite laisvės alėją. Sužinosite kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno ir išgirsite daug įdomių pasakojimų.

Sustosite atsipūsti ir papietauti. Sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, būtinai informuokite mus, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pažintinę-patyriminę kelionę kolektyvams autobusu užbaigsite keldamiesi funikulieriumi – vienu iš seniausių Europoje veikiančių virvinių bėginių keltuvų, kuris pastatytas 1935 m. Tai vienkelis keltuvas su dviem vagonais, prasilenkiančiais kelio viduryje. Pamatysite jau 70 metų veikiančią traukos įrangą, stotelių pastatus ir prieškario medinius vagonėlius (viename vagone telpa 25 keleiviai). Kelsitės bėgiais, kurių ilgis 132,9 m, o pasvirimo kampas 18°. Užsikėlę į kalno viršų pasigrožėsite atsiveriančia nuostabia miesto panorama.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 71 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis