Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvapų edukacija - ekskursija Kaune - funikulierius

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvapų edukacija - ekskursija Kaune - funikulierius

Kelionės programa

Pažintinę kelionę kolektyvams autobusu pradėsite nuo nuostabiai kvapnios edukacijos. Edukacijos metu sužinosite kokiomis lietuviškomis gėlėmis kvepėjo poeto Maironio namai. Klausysitės poezijos, uosite natūralius eterinius aliejus ir bandysite atspėti užuodžiamus kvapus. Susipažinsite su aromatais ir susikursite savo namų dulksną. O pabaigoje išgirsite apie tikrą kvapų magiją, sužinosite paslaptį apie kvapą, kuris padeda įsimylėti ir pritraukti turtus.

Toliau, pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams metu, su gidu leisitės į Kauno miesto istoriją. Ekskursijos metu gidas aprodys senamiestį, įdomiausias istorines Kauno vietas, aplankysite laisvės alėją. Sužinosite kaip kūrėsi Kauno miestas, kokie žymūs žmonės čia gyveno ir išgirsite daug įdomių pasakojimų.

Sustosite atsipūsti ir papietauti. Sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, būtinai informuokite mus, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pažintinę-patyriminę kelionę kolektyvams autobusu užbaigsite keldamiesi funikulieriumi – vienu iš seniausių Europoje veikiančių virvinių bėginių keltuvų, kuris pastatytas 1935 m. Tai vienkelis keltuvas su dviem vagonais, prasilenkiančiais kelio viduryje. Pamatysite jau 70 metų veikiančią traukos įrangą, stotelių pastatus ir prieškario medinius vagonėlius (viename vagone telpa 25 keleiviai). Kelsitės bėgiais, kurių ilgis 132,9 m, o pasvirimo kampas 18°. Užsikėlę į kalno viršų pasigrožėsite atsiveriančia nuostabia miesto panorama.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 71 €  kai keliauja 18 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Patyriminė dienos kelionė: Maironio tėviškė – Porceliano ekspozicija – Levandų jūra

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Automobilių muziejų turas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Kelionė iš Vilniaus: Šviesų festivalis ir šokolado gaminimas - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu