Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Patriotų miestas – Lakūno gimtinė – Baubliai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Patriotų miestas – Lakūno gimtinė – Baubliai

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pažintį su Žemaitija pradėsite Šilalės mieste ir dalyvausite ekskursijoje. Istoriniuose šaltiniuose Šilalė minima nuo 1533 m. tuomet čia pastatyta pirmoji medinė bažnyčia. Archeologiniai tyrimai rodo, kad Šilalė pradėjo kurtis jau XIV a. Šilalė yra pirmasis ir vienintelis miestas Lietuvoje, gavęs patriotiškiausio miesto vardą. Miesto širdyje stovi pirmasis Lietuvoje Kovo 11-ajai skirtas paminklas „Laisvės šauklys“, o šalia ąžuolas, kuris buvo pasodintas pažymėti atkurtos Lietuvos dešimtmetį. Šis medis ypač svarbus visam Šilalės kraštui – ąžuolo lapai pavaizduoti rajono herbe. Pasivaikščiosite ir sužinosite daug įdomių istorijų apie šį miestą.
  • Pietūs (sriuba + karštas mėsos patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
  • Vėliau, šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams laukia dar vienas įdomus objektas – lakūno Stasio Girėno gimtinė Vytogaloje. S. Girėnas tarnavo Amerikos karo aviacijoje, vėliau lankė skraidymo mokyklą, tapo patyrusiu lakūnu. Paminklinėje teritorijoje esančioje klėtelėje ir atstatytame gyvenamajame name įkurtas memorialinis lakūno muziejus. Muziejaus gidas supažindins su autentiškai įrengtais kambariais, Vytogalos kaimo istorijos ekspozicija, dokumentais, pasakojančiais apie Dariaus ir Girėno pasirengimą skrydžiui per Atlantą, jų laidotuves.
  • Pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje vyksite į Baublius. Tai pats pirmasis senienų muziejus Lietuvoje. Muziejų išskaptuoto ąžuolo kamiene 1812 m. įrengė žemaičių bajoras, rašytojas ir istorikas, kultūros šviesuolis Dionizas Poška. Ąžuolą, kuriam tuomet buvo apie tūkstantis metų, žmonės vadino Baubliu. Baublyje D. Poška dirbo ir ilsėjosi. Apie čia  sudėtus archeologinius radinius, istorinę ir etnografinę medžiagą, senovės dievų atvaizdus, įžymių žmonių portretus ir daugiau kaip 200 knygų bibliotekėlę papasakos muziejaus gidė.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės vadovo-gido paslaugos) -  € grupei, derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina  - apie 32  € asmeniui (ekskursija Rietavo muziejuje, ekskursija Šilalėje, vietinio gido paslaugos, įėjimas į muziejus, pietūs).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Miesto gynybinės sienos beieškant“

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė ekskursija kolektyvams po Pakruojo miestą

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Teminė ekskursija kolektyvams „GURMANIŠKOS KAUNO ISTORIJOS“

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės