Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams-Levandų rojus-Paulavos Respublika-dvaras-Tabariškės

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pradžioje vyksite į Levandų rojų, kur auga apie 3000 levandų krūmelių. Malonioje, jaukioje sodyboje rasite ramybę, jaukumą, šilumą, o sodybos šeimininkė pasidalins apie levandų uostą, jo plėtrą, papasakos apie levandų vandens savybes.
  • Pilni malonių įspūdžių toliau tęsite pažintinę kelionę ir vyksite Šalčininkų rajono link, šalia Merkinės upės. Čia rymoja kadaise buvusių didingų rūmų, arklidžių ir kitų pastatų liekanos. Paulavos respublika buvo kaip tikra valstybė – su savo įstatymais, teismu, kariniu parengimu ir net pinigais. Vis dėlto, Paulavai teko atlaikyti nemažai išbandymų – nuo susirėmimų, užpuolimų iki gaisro. Dabar Paulava tapo smalsuolių ir turistų lankytina vieta.
  • Toliau pažintinę verslo kelionę autobusu tęsite įspūdingame dvare, kuris dar kitaip vadinamas - Šalčininkų krašto perlu. Vėlyvojo klasicizmo stiliaus, beveik prieš du šimtus metų iškilę dvaro rūmai,– žymaus architekto Karolio Podčašinskio kūrinys. Dvaras buvo to meto kultūros židinys, čia lankydavosi daug garbingų mokslo bei meno žmonių. Dvaras po restauracijos suspindo visa savo grožybe ir kviečia Jus įstabiam Lietuvos kultūros paveldo atradimui.
  • Pažintį su Pietryčių Lietuva pabaigsite Tabariškių kaime. Aplankysite medinę Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią, kuri mena čia kitados triūsusius senosios regulos karmelitų vienuolius. Tai viena įdomesnių Lietuvos medinių barokinių bažnyčių. Aplankysime Anos Krepštul muziejų. Tabariškėse - ligota moteris per gyvenimą nutapė daugiau kaip 3 500 grožiu, gėriu ir ramybe alsuojančių paveikslų. 50 iš jų eksponuojama muziejuje. Jos darbai - tai raginimas pastebėti gyvenime viską, kas yra gražu.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  € grupei, derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina - apie 32  € asmeniui (įėjimas į Levandų uostą, ekskursija po Paulavos Respublikos griuvėsius, įėjimas į Jašiūnų dvaras, ekskursija po Tabariškes, vietinio gido paslaugos).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė 2-jų dienų verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Pamirštos Senatorių gatvės istorijos“

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“