Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis

Kelionės programa

 • Verslo kelionės autobusu metu vyksite kur privataus muziejaus savininkas papasakos, kaip jam pavyko atkurti aštuonratį. Čia taip pat gausu įvairių eksponatų, susijusių su technika, su batsiuvystės amatu, siuvėjų amatu. Muziejuje yra ir juokingų praėjusio šimtmečio eksponatų, kurie tuo metu buvo naudojami kasdieniniai rutinai. Pats muziejaus įkūrėjas papasakos tokių įdomybių, kad pasakosite ir kitiems. Tai vieta, nepaliekanti abejingų, mėgstama keliautojų.
 •     Vyksite papietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas). (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome nurodyti iš anksto, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).
 •      Pažintinės savaitgalio verslo kelionės metu lankysite regioninio parko lankytojų centrą. Čia susipažinsite su Varnių regioninio parko gamtos, kultūros paveldo vertybėmis, žemaitiška tarme, Lūkšto ežero gintaru, gyvenančiais paukščiais ir jų skleidžiamais garsais.
 •    Po ekskursijos įsikursite. Pasistatysite palapines.
 •     Pasėdėsite prie laužo. Pasikepsite vakarienę, pabendrausite (malkas, bei puodą sriubai su trikoju parkas Jums duos, tik groteles arba iešmus turėkite savo).
 •      Pažintinėje verslo kelionėje, sutemus jūsų laukia naktinis žygis, kurio metu tyrinėsite miško tylą. Ugdysite savo pastabumą ieškant gyvūnų pėdsakų ir paukščių lizdų. Turėsite įveikti kliūtis, dalyvausite orientaciniame žygyje.

Pilni naujų žinių grįšite į palapines nakvynei. (Nakvynės vietoje yra dušai ir tualetai)

2 diena:

 •      Pažintinės savaitgalio verslo kelionės metu po pusryčių susitvarkysite palapines ir tęsime savaitgalio pažintinę-gamtinę kelionę.  (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).
 •       Pažintinėje verslo kelionėje su vietiniu gidu leisitės į įspūdžių pilną žygį. Aplankysite dalį Žemaitijos  piliakalnių, vienas iš jų  pagal metraščių informaciją, manoma buvo žemaičių kunigaikščio Vykinto miesto teritorijoje, čia stovėjo pilies kompleksas, kuris buvo vienas stambiausių gynybinių objektų Žemaitijoje.
 •      Vėliau pažintinėje verslo kelionėje basomis brisite per kūlgrindą. Tai unikali vieta Lietuvoje, vienintelė pritaikyta turistams, čia pajausime XIV a. kurtą protėvių istoriją. Tai slaptas kelias po vandeniu. Žemaičiams tokie keliai buvo išgyvenimo garantas – kūlgrindas jie naudodavo pasprukti nuo kryžiuočių, jų buvimo vietą kruopščiai saugodavo, o už išdavimą bausdavo. Šiuo metu giliausia kūlgrinda gali siekti iki pilvo. Siūlysime batus bei drabužius palikti autobuse, geriausia apranga būtų maudymosi kostiumas arba šortai ir lengva maikutė. Pasiruošę leisitės su gidu bristi per kūlgrindą, (jeigu bristi bijote, arba nenorite – galėsite palaukti autobuse, arba gamtoje) smagumas neišpasakytas bristi per kūlgrindos dumblą. Po žygio rekomenduojame turėti rankšluostį nes prausitės dumblą, bei sausus drabužius.
 •      Toliau pažintinį verslo žygį su vietiniu gidu tęsite per piliakalnį, kuris manoma gali turėti sąsajų su garsiaisiais Pilėnais. Toliau žygiuosite link Medvėgalio. Tai iškiliausias Žemaitijos kalnas, nes žymiausia tvirtovė gynusi Žemaitiją nuo kryžiuočių. Anot legendų, pilis buvo tokia tvirta, taip sumaniai apsaugota pylimais, kad ilgą laiką Žemaitiją nuolat puldinėjančių teutonų nebuvo įveikta. Pasakojama, kad net ir ją sudeginus tvirtovės ir jos gynėjų stiprybė perėjusi į kalvą.
 •       Po pažintinio verslo žygio jūsų laukia pietūs: sriuba + karštas mėsos patiekalas + serbentų gėrimas. (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome nurodyti iš anksto, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos, autobusu leisitės namo!

         Savaitgalio verslo kelionės kaina (kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 11 asmenų, kaina  - 50 - 60  € asmeniui (muziejus, pietūs, lankytojų centras, pusryčiai, pietūs, naktinis orientacinis žygis, žygis piliakalniais, ėjimas kūlgrinda, palapinių nuoma)

REKOMENDUOJAME ĮSIDĖTI:

 • Įsidėti užkandžių tinkamų valgyti gamtoje;
 • Repelentus nuo uodų (nes tai laukinė gamta ir gyvybės ten yra);
 • Maudymosi kostiumus arba šortus ir maikutę (bridimui kūlgrinda);
 • Rankšluostį, nes reikės nusiprausti;
 • Jeigu norėsite įspūdžius brendant kūlgrindoje filmuoti ar fotografuoti, rekomenduojame įsidėti apsaugas telefonui atsparias vandeniui;
 • Įdomių žaidimų, kuriuos galėtumėte pažaisti gamtoje;

Pastabos: Šios verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai. 

Savaitgalio pažintinės verslo kelionės programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie savaitgalio pažintinę verslo kelionę tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Dvaro etiketas – 1000 metų senumo valgiai – vyno degustacija ir kt.

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Biržų karštą

Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Vilniaus