Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite:

  • Šios dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams pradžioje vyksite  į Žemaitijos širdimi vadinamus – Varnius. Aplankysite Žemaičių vyskupystės muziejų. Taip pat lankysitės Varnių katedroje, kurioje iki šių dienų yra išlikęs iš vyskupo M.Valančiaus laikų raudonu aksomu dengtas Vyskupo sostas-krėslas. Vietinis gidas aprodys ir papasakos tikrai įdomių faktų.
  • Pažintinėje kelionėje kolektyvams metu keliausite, kur mums pasakos apie žemaitiškus patiekalus, ir juos ragausite: pusmarškonė košė su kresnikėmis, šiupinys, kruopos su kiaulės uodega, kastinys, sporginė, silkė, cibulynė (arba šmakalas), gira, šmotas arba šonkauliukai. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome užsakant kelionę pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   
  • Pažintinę kelionę kolektyvams tęsite Žemaičių Kalvarijoje, kur susitiksite su šio krašto žinovu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  XVII a. vyskupas Jurgis Tiškevičius įsteigė pirmąjį LDK Kristaus kančios kelią su 19 koplyčių bei  pastatė Marijai skirtą bažnyčią. Maldininkai čia atvyksta pasimelsti prie stebuklingojo Švč. M. Marijos su Kūdikiu paveikslo, giedant Kalvarijos kalnų giesmę apeiti Kančios kelią.
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams metu aplankysite Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažąją baziliką. Bažnyčia buvo ne kartą atsatyta ir remontuota, dabartinė bazilika yra jau ketvirtoji Žemaičių Kalvarijos miestelyje. 1988 m. popiežius Jonas Paulius II suteikė bažnyčiai bazilikos titulą. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą,  išsaugojęs IX–XIII a. būdingą gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis. Apie visa tai ir daugiau sužinote iš vietinio žinovo.
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje važiuosite  į Kretingą. Šioje kelionėje aplankysite  brolius pranciškonus, sužinosite kaip jie atkeliavo į Kretingą, kokia jų kasdieninė veikla, ką reiškia mazgai ant virvutės, kurią nešioja kiekvienas vienuolis, apžiūrėsite vienuolyno valgomąjį, leisitės į rūsį. Apžiūrėsite Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, seniausią išlikusią Žemaitijoje.

Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  22–30 € asmeniui (Žemaičių vyskupystės muziejaus įėjimas+gido paslaugos, žemaitiški pietūs su pasakojimu, ekskursija su vietiniu gidu Žemaičių Kalvarijoje, ekskursija su pranciškonu vienuoliu po bažnyčią, rūsį).

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

       Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - zoologijos sodas - Rygos senamiestis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – margučio marginimo edukacija - Senų transporto priemonių kolekcija

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“