Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Sakralioji Žemaitija su autentiškais patiekalais

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite:

  • Šios dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams pradžioje vyksite  į Žemaitijos širdimi vadinamus – Varnius. Aplankysite Žemaičių vyskupystės muziejų. Taip pat lankysitės Varnių katedroje, kurioje iki šių dienų yra išlikęs iš vyskupo M.Valančiaus laikų raudonu aksomu dengtas Vyskupo sostas-krėslas. Vietinis gidas aprodys ir papasakos tikrai įdomių faktų.
  • Pažintinėje kelionėje kolektyvams metu keliausite, kur mums pasakos apie žemaitiškus patiekalus, ir juos ragausite: pusmarškonė košė su kresnikėmis, šiupinys, kruopos su kiaulės uodega, kastinys, sporginė, silkė, cibulynė (arba šmakalas), gira, šmotas arba šonkauliukai. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome užsakant kelionę pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).   
  • Pažintinę kelionę kolektyvams tęsite miestelyje, kur susitiksite su šio krašto žinovu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  XVII a. vyskupas Jurgis Tiškevičius įsteigė pirmąjį LDK Kristaus kančios kelią su 19 koplyčių bei  pastatė Marijai skirtą bažnyčią. Maldininkai čia atvyksta pasimelsti prie stebuklingojo Švč. M. Marijos su Kūdikiu paveikslo, giedant Kalvarijos kalnų giesmę apeiti Kančios kelią.
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams metu aplankysite Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo mažąją baziliką. Bažnyčia buvo ne kartą atsatyta ir remontuota, dabartinė bazilika yra jau ketvirtoji miestelyje. 1988 m. popiežius Jonas Paulius II suteikė bažnyčiai bazilikos titulą. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą,  išsaugojęs IX–XIII a. būdingą gatvių tinklą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis. Apie visa tai ir daugiau sužinote iš vietinio žinovo.
  • Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams pabaigoje važiuosite aplankyti  brolius pranciškonus, sužinosite kaip jie atkeliavo į Kretingą, kokia jų kasdieninė veikla, ką reiškia mazgai ant virvutės, kurią nešioja kiekvienas vienuolis, apžiūrėsite vienuolyno valgomąjį, leisitės į rūsį. Apžiūrėsite Viešpaties apreiškimo Švč. Mergelei Marijai bažnyčią, seniausią išlikusią Žemaitijoje.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 75 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Šaltalankių degustacija - Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Virtieniai

Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai