Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė

rugpjūčio 27
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė iš Klaipėdos: Rusnės sala – Uostadvario švyturys – Šilutė
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šios vienos dienos kelionės metu aplankysite didžiausią salą Lietuvoje, švyturį ir senus žvejų kaimus. Pasigrožėsite išskirtine šio krašto gamta ir pasiklausysite įdomių gidės pasakojimų.

Išvykimas
2022 m. rugpjūčio 27 d. 09:30

Kelionės programa

Šioje savaitgalio kelionėje aplankysite didžiausią salą Lietuvoje – Rusnės salą.  Jus sužavės Rusnės miestelio kraštovaizdis, išlikusi senoji medinė architektūra ir aišku skaniausia rūkyta žuvimi. Gidas jus supažindins su miesteliu, papasakos kuo ypatingas pašto pastatas, sužinosite kodėl Mahatma Ghandžiui ir Hermanui Kalenbachui paminklas stovi Rusnėje ir dar daug kitų įdomių istorijų.

Vėliau aplankysite Uostadvario švyturį, kurio aukštis – 18 metrų. Švyturys pastatytas 1873 – 1876 metais priešais Minijos žiotis. Dabar Švyturys navigacijai nebenaudojamas, nuo jo atsiveria Rusnės ir Minijos apylinkės (jei dėl tam tikrų priežaščių nebus galimybės užlipti į švyturį informuosime Jus iš anksto). Uostadvaryje taip pat yra ir mažas uostelis, į kurį atplaukia laiveliai iš Mingės kaimo.

Šioje savaitgalio kelionėje gidas supažindins su Šilutės miesto (anksčiau vadinosi Šilokarčema) istorija. Ekskursijos metu praeisite pro Hugo Šojaus dvarą, senają Turgaus aikštę, Evangelikų liuteronų bažnyčią (jei bus galimybė užeisite į vidų), senajį paštą ir kitus miestui reikšmingus paminklus bei pastatus.

Po ekskursijos turėsite laisvo laiko pasivaikščioti ir papietauti. Planuojama trukmė apie 2 val.

Kelionės pabaigoje apsilankysite sename žvejų kaimelyje – Drevernoje. Šis kaimelis įsikūręs Kuršių marių pakrantėje. Jis žavi savo unikalia lokacija, gamta ir istorija, su kuria jus susipažindins ekskursijos metu. Norintys galės užlipti į bokštą ir pasigrožėti Kuršių Marių vaizdais.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS: pietūs laisvu laiku, suvenyrai, kava/arbata, ar kitos asmeninės išlaidos, auka Evangelikų bažnyčioje (jeigu bus apsilankyti viduje galimybė kunigui papasakoti).

Pilni įspūdžių keliausite namo. Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 20:00 val. (į tą pačią vietą iš kurios išvykote).

Pažintinės - patyriminės kelionės autobusu kaina - 30 € asmeniui. Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

REKOMENDUOJAMA. Pasirūpinti vandenuku, užkandžiais, atsižvelgiant į orus – avalynę, kremą nuo saulės, ar lietaus ploščiuką.

ATKREIPIAME DĖMESĮ, kad pietūs šioje kelionėje nėra užsakyti, todėl laisvu laiku galėsite papietauti.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir jeigu bus mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Patyriminės - pažintinės kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas

Išvykimo dienos:

9:30 val.  Išvykimas iš Klaipėdos, Danės g. 17, autobusų sustojimo vietoje, prieš Klaipėdos Rotušę.

2022 m. birželio 4 d.

2022 m. liepos 2 d.

2022 m. rugpjūčio 6 d.

2022 m. birželio 11 d.

2022 m. liepos 9 d.

2022 m. rugpjūčio 13 d.

2022 m. birželio 18 d.

2022 m. liepos 16 d.

2022 m. rugpjūčio 20 d.

2022 m. birželio 25 d.

2022 m. liepos 23 d.

2022 m. rugpjūčio 27 d.

 

2022 m. liepos 30 d.

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rietavas – piliakalniai – brandinto kumpio degustacija – naktinė ekskursija su žibintais

Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Zanavykiškas ragaučius ir teatralizuotos ekskursijos dvaruose - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje“

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.