Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausiai  vyksite prie Platelių ežero, kur leisimės su vietiniu gidu į žygį pėsčiomis pažintiniu taku, kuris sužavi savo gamtine įvairove bei nuostabiais vaizdais į ežerą. Keliauti juo tikrai nesudėtinga – jame nėra jokių stačių ar ilgų laiptų, kitų kliūčių. 4,1 km ilgio pėsčiųjų take galima pamatyti būdingą šiam kraštui reljefą, Šeirės mišką, Gaudupio pelkę, Piktežerį, Platelių ežerą, įprastas ir retas augalų, grybų bei gyvūnų rūšis, o įrengta infrastruktūra padės pažinti aplinką per regėjimą, uoslę, klausą, lietimą, judėjimą ir mąstymą.
  • Po malonaus pasivaikščiojimo vyksime pietauti (sriuba bei karštas mėsos  patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
  • Kelionę tęsite Žemaičių Kalvarijoje, kur susitiksite su vietiniu gidu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią. Žemaičių Kalvarijos šventovė piligrimų traukos vieta išliko iki šių dienų. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis. Čia mokėsi Simonas Daukantas, Motiejus Valančius ir kiti Žemaitijos šviesuoliai. Žemaičių Kalvarijoje yra poeto Vytauto Mačernio muziejus.
  • Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams iš Žemaičių Kalvarijos vyksite apžiūrėti Barstyčių (kitaip vadinamo  Puokės) akmens. Tai didžiausias  riedulys Lietuvoje. 1957 m. melioratoriai, kasdami griovius, aptiko milžinišką akmenį. Tik jo  ketera kyšojo paviršiuje, todėl nuspręsta iškasti jį visą. Tuomet tyrėjai nustatė, kad akmuo yra netgi didesnis už tada didžiausiu Lietuvos akmeniu laikytą Puntuką. Spėjama, kad akmenį ledynai atnešė nuo Švedijos.
  • Šios vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams pabaigoje aplankysite Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir parka ir aišku vietinis gidas supažindins su juo. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo Vaclovo Into atrinkti akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai.  Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame slėnyje, kuriame eksponuojama nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.
  • Pilni įspūdžių keliausite namo.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 79 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis – Sigulda – Turaidos pilis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Muziejų šeštadienis Kaune

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas

Pažintinė savaitgalio kelionė: muziejus - naktinis žygis – ėjimas kūlgrinda - Medvėgalis