Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausiai  vyksite prie Platelių ežero, kur leisimės su vietiniu gidu į žygį pėsčiomis pažintiniu taku, kuris sužavi savo gamtine įvairove bei nuostabiais vaizdais į ežerą. Keliauti juo tikrai nesudėtinga – jame nėra jokių stačių ar ilgų laiptų, kitų kliūčių. 4,1 km ilgio pėsčiųjų take galima pamatyti būdingą šiam kraštui reljefą, Šeirės mišką, Gaudupio pelkę, Piktežerį, Platelių ežerą, įprastas ir retas augalų, grybų bei gyvūnų rūšis, o įrengta infrastruktūra padės pažinti aplinką per regėjimą, uoslę, klausą, lietimą, judėjimą ir mąstymą.
  • Po malonaus pasivaikščiojimo vyksime pietauti (sriuba bei karštas mėsos  patiekalas). Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo informuokite 5 darbo dienas prieš kelionę.
  • Kelionę tęsite Žemaičių Kalvarijoje, kur susitiksite su vietiniu gidu. Tai viena iš labiausiai lankomų Lietuvos sakralinių vietovių, įtraukta į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią. Žemaičių Kalvarijos šventovė piligrimų traukos vieta išliko iki šių dienų. Labai įdomus ir pats miestelis, turintis įspūdingą reljefą, nemažai archeologijos, architektūros, dailės, sakralinių bei kitų kultūros paveldo ir gamtos vertybių. Miestelis garsus ir žymiomis asmenybėmis. Čia mokėsi Simonas Daukantas, Motiejus Valančius ir kiti Žemaitijos šviesuoliai. Žemaičių Kalvarijoje yra poeto Vytauto Mačernio muziejus.
  • Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams iš Žemaičių Kalvarijos vyksite apžiūrėti Barstyčių (kitaip vadinamo  Puokės) akmens. Tai didžiausias  riedulys Lietuvoje. 1957 m. melioratoriai, kasdami griovius, aptiko milžinišką akmenį. Tik jo  ketera kyšojo paviršiuje, todėl nuspręsta iškasti jį visą. Tuomet tyrėjai nustatė, kad akmuo yra netgi didesnis už tada didžiausiu Lietuvos akmeniu laikytą Puntuką. Spėjama, kad akmenį ledynai atnešė nuo Švedijos.
  • Šios vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams pabaigoje aplankysite Respublikinį Vaclovo Into akmenų muziejų ir parka ir aišku vietinis gidas supažindins su juo. Tai vienintelis toks muziejus Lietuvoje, jame eksponuojami įvairaus tipo Vaclovo Into atrinkti akmenys bei iš įvairiausių pasaulio vietų pargabenti augalai.  Muziejus ir parkas įsikūręs abipus Bartuvos upės krantų, vaizdingame slėnyje, kuriame eksponuojama nemaža uolienų, atneštų į Mosėdį ir kitas Lietuvos vietas ledynmečiu, kolekcija, Lietuvos iškasenų, mineralų (brangakmenių, pusbrangių akmenų) kolekcijos.
  • Pilni įspūdžių keliausite namo.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės vadovo-gido paslaugos) - 

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina  - apie 32-36 € asmeniui (vietinio gidų paslaugos, pietūs, ekskursija po Sakralinę vietovę, įėjimas į akmenų muziejų).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą