Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus ir Kauno: kunigaikčių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

rugpjūčio 7
Kaina asmeniui 38€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus ir Kauno: kunigaikčių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

 Pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu susipažinsime Oginskių įtaka Lietuvoje, jų indėliu į kultūrą, bei jų giminės istorija. Pirmiausia  vyksime į Rietavą, aplankysime muziejų, įkurtą buvusioje Oginskių muzikantinėje. O charizmatiškas gidas taip įsuks į Oginskių giminės įdomius labirintus, kad norėsis dar ir dar klausytis. Pagal galimybė aplankysime bažnyčią, kurioje buvo įžiebta pirmoji lempa.  Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tęsime Plungės dvare ir parke su vietiniu gidu. Tai vieni gražiausių XIX a. Lietuvoje statytų istorizmo laikotarpio architektūrinių statinių.  Dienos pabaigoje poilsiui ir pasibuvimui gamtoje aplankysime Energetinių ir geometrinių figūrų parką.  


Išvykimas
2021 m. rugpjūčio 7 d. 06:30
Kaina asmeniui 38€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pažintinę kelionę su Žemaitija pradėsime atsinaujinusiame Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje, įsikūrusiame XIX a. vidurio architektūrinio ansamblio pastate, buvusioje dvaro muzikos mokykloje. Muziejaus gidas supažindins su Rietavo ir  kunigaikščio Oginskio dvaro istorija, muziejaus ekspozicijomis, papasakos apie Rietavo Oginskių įtaką Lietuvos politiniam ir kultūriniam gyvenimui, aprodys iki šių dienų išlikusius dvaro pastatus.

Pietūs: sriuba+karštas mėsos patieklas. (Jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Ekskursiją tęsime Plungėje, buvusiame kunigaikščio Mykolo Mikalojaus Severino Marko Oginskio dvare su dvaro gideM. Oginskio rūmai - vieni gražiausių XIX a. Lietuvoje statytų istorizmo laikotarpio architektūrinių statinių.  Prieš rūmus pamatysime neogotikinio stiliaus pastatą – buvusį žirgyną, kuriame buvo auginami įvairių veislių arkliai, ypač puoselėti žemaitukai. Buvusiame žirgyne kasmet vyksta tarptautiniai Mykolo Oginskio klasikinės muzikos festivaliai. Įdomių pasakojimų išgirsite iš gido ir Plungės parke. Čia pamatysite seniausią pastatą Plungėje – laikrodinę-oranžeriją, kitaip dar vadinama pilaite pamatysite dvaro parke. Pilaitė yra miniatiūrinė Palazzo Vecchio rūmų, esančių Florencijoje, kopija.

Po ekskursijų bus daug susikaupusios informacijos, apmąstyti, pasisemsime jėgų, sveikatos vyksime į  Energetinių ir geometrinių figūrų parką. Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų.  Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Energetiniai labirintai turi tik vieną taką, vedantį į centrą ir vėl atgal. Jame nėra uždarų sienų. Kai eini labirintu, vis vingiuoji pirmyn ir atgal, sukdamas 180 laipsnių kiekvieną kartą, pereidamas į naują ratą. Kai žmogus keičia ėjimo kryptį, taip pat keičiasi ir jo suvokimas iš dešiniojo smegenų pusrutulio į kairįjį. Tai viena iš priežasčių, kodėl labirintas gali skatinti suvokimo, jutimo, sąmoningumo imlumą. Greičiau gaunami atsakymai į klausimus, greičiau išsprendžiamos problemos. Labirintų parką pristatys jo šeimininkai.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 38 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Įėjimas ir ekskursija „Rietavo Oginskių kultūros istorijos muziejuje -  1,5 -2  € asmeniui;  senjorams, moksleiviams – 1 - 1,5 € asmeniui.
  • Įėjimas į Plungės dvarą ir ekskursija su dvaro gidu – 3,5 – 4,00 € asmeniui;  senjorams,  studentams, moksleiviams – 2,5 -3,00 € asmeniui (priklausomai nuo keliautojų skaičiaus).
  • Pietūs –  8 € asmeniui (sriuba+karštas patiekalas) (jeigu pietų atsisakote informuokite bent savaitę prieš kelionę).
  • Įėjimas į  Geometrinių ir energetinių figūrų parką  –4,00 € suaugusiam asmeniui; studentams, moksleiviams, senjorams -2,00 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

06.30 val Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

08.00 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aikštelė.

09.30 val. Kryžkalnis, nuo Orlean degalinė.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė –degustacinė dienos kelionė autobusu iš Vilniaus į Zarasų kraštą

Dienos pažintinė-teatralizuota kelionė autobusu Panemunės (Rojaus) keliu iš Vilniaus ir Kauno

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė iš Vilniaus į Kaišiadorių kraštą.

Pažintinė – degustacinė kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Varniai - žemaitiški pietūs - Telšiai

Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus: Siesikų dvaras – Antano Smetonos rezidencija – kugelis - Taujėnų dvaras

Pažintinė-degustacinė kelionė iš Vilniaus į Biržus

Degustacinė kelionė iš Vilniaus – Alaus turas

Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus, Kauno po Suvalkijos muziejus

Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu iš Vilniaus, Kauno į Zanavykų kraštą

VIENOS DIENOS PAŽINTINĖ-GAMTINĖ KELIONĖ IŠ KAUNO IR VILNIAUS: ŽAVINGOJI KURŠIŲ NERIJA

Degustacinė kelionė iš Vilniaus, Kauno: desertų - virtinukų - midaus degutacijos

Vienos dienos pažintinė kelionė į Klaipėdą iš Vilniaus ir Kauno

Pažintinė kelionė iš Vilniaus: Dangaus šviesulių stebykla - Molėtų observatorija - Etnokosmologijos muziejus

Savaitgalio pažintinė-degustacinė kelionė į Klaipėdą, Palangą, Kretingą su alaus degustacija ir plaukimu laivu

Dienos pažintinė kelionė iš Vilniaus, Kauno: Baubliai - S.Girėno gimtinė - Medvėgalis - Varniai

Pažintinė degustacinė kelionė iš Vilniaus: bandos - šampanas - dzūkiški pietūs

Pažintinė savaitgalio kelionė iš Vilniaus: Naktinis žygis – ėjimas kulgrinda - Šatrijos kalnas - Medvėgalis

Dienos pažintinė kelionė autobusu – Asmenybių kelias palei Nemuną

Savaitgalio pažintinė-teatralizuota kelionė Panemunės (Rojaus) keliu iki Rusnės

Vienos dienos pažintinė kelionė iš Vilniaus: tulpės dekoracija - Burbiškio dvaras - Kėdainiai

Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus ir Kauno po Žemaitiją: akmenų muziejus - Apuolės piliakalnis ir kt.

...