Pažintinė - gamtinė ekskursija po Naująją Vilnią ,,Gamtos perlas’’

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė - gamtinė ekskursija po Naująją Vilnią ,,Gamtos perlas’’

Kelionės programa

Šioje gamtinėje – pažintinėje ekskursijoje kolektyvams susipažinsite su Naująją Vilnią supančiais miškais ir didingais piliakalniais, bei čia gyvenančia gyvūnija. Išgirsite legendas ir tikras istorijas apie didingus šia žeme kadaise vaikščiojusius kunigaikščius.

  • Pažintinės ekskursijos metu sužinosite, kad per Naująją Vilnią eina riba, skyrusi du paskutinius apledėjimus, kaip ledynai atgabeno riedulius į Lietuvą ir kaip susiformavo Vilnelės slėnis.
  • Kopsite į piliakalnius ir jų viršūnėse būsite aukščiau negu Gedimino pilies vėliava.
  • Aplankysite istorinius pilkapius ir ieškosite protėvių paliktus iškaltus ženklus ant akmenų. Pažintinės – patyriminės ekskursijos metu apžiūrėsite Barsukynės pilkapyną, ant kurio neopagonys švenčia metų virsmo šventes.
  • Pažintinėje ekskursijoje pakalbėsite apie čia gyvenančius mažuosius varliagyvius, gražuoles gulbes ir upėje plaukiojančias lašišas.
  • Aiškinsitės kuriais keliais keliavo didingi žmonės kaip Vytautas, Jogaila, Aleksandras, Steponas Batoras ir net Napoleonas Bonapartas. Ir kuo Jogailaičių dinastija ir Barbora Radvilaitė susiję su šia gyvenviete.
  • Pažintinės ekskursijos kolektyvams metu aplankysite pilies kalną, menantį Vazų apsilankymus rūmuose, istorinę Vilnelės užtvanką ir sužinosite daug legendų ir tikrų įvykių iš Naujosios Vilnios istorijos.

Šios pažintinės - patyriminės ekskursijos kolektyvams trukmė: ~ 2,5 val.

Pažintinės – gamtinės ekskursijos kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Naująją Vilnią tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Pėščiomis
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d. su kelionės vadove Ingrida iš Vilniaus ir Rygos

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n