Pažintinė - gamtinė ekskursija po Naująją Vilnią ,,Gamtos perlas’’

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė - gamtinė ekskursija po Naująją Vilnią ,,Gamtos perlas’’

Kelionės programa

Šioje gamtinėje – pažintinėje ekskursijoje kolektyvams susipažinsite su Naująją Vilnią supančiais miškais ir didingais piliakalniais, bei čia gyvenančia gyvūnija. Išgirsite legendas ir tikras istorijas apie didingus šia žeme kadaise vaikščiojusius kunigaikščius.

  • Pažintinės ekskursijos metu sužinosite, kad per Naująją Vilnią eina riba, skyrusi du paskutinius apledėjimus, kaip ledynai atgabeno riedulius į Lietuvą ir kaip susiformavo Vilnelės slėnis.
  • Kopsite į piliakalnius ir jų viršūnėse būsite aukščiau negu Gedimino pilies vėliava.
  • Aplankysite istorinius pilkapius ir ieškosite protėvių paliktus iškaltus ženklus ant akmenų. Pažintinės – patyriminės ekskursijos metu apžiūrėsite Barsukynės pilkapyną, ant kurio neopagonys švenčia metų virsmo šventes.
  • Pažintinėje ekskursijoje pakalbėsite apie čia gyvenančius mažuosius varliagyvius, gražuoles gulbes ir upėje plaukiojančias lašišas.
  • Aiškinsitės kuriais keliais keliavo didingi žmonės kaip Vytautas, Jogaila, Aleksandras, Steponas Batoras ir net Napoleonas Bonapartas. Ir kuo Jogailaičių dinastija ir Barbora Radvilaitė susiję su šia gyvenviete.
  • Pažintinės ekskursijos kolektyvams metu aplankysite pilies kalną, menantį Vazų apsilankymus rūmuose, istorinę Vilnelės užtvanką ir sužinosite daug legendų ir tikrų įvykių iš Naujosios Vilnios istorijos.

Šios pažintinės - patyriminės ekskursijos kolektyvams trukmė: ~ 2,5 val.

Pažintinės – gamtinės ekskursijos kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Naująją Vilnią tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Pėščiomis
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Pamirštos Senatorių gatvės istorijos“

Intriguojanti pramoga: stalo žaidimai – stipriųjų gėrimų degustacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: žiemos sodas ir muziejus – edukacija „Vonios malonumai“ - Palanga

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše