Pažintinė ekskursija Vilniuje ,,Nuo studento iki Prezidento‘‘

 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė ekskursija Vilniuje ,,Nuo studento iki Prezidento‘‘

Kelionės programa

Šią pažintinę ekskursiją kolektyvams galima pavadinti: du viename. Vienu kartu apžiūrėsite du unikalius objektus, kurie Vilniuje užima ypatingą vietą. Aplankysite vieną iš seniausių Europoje universitetų ir kitą pus gatvės svečiuositės Lietuvos Respublikos Prezidento rūmuose.

 • Pažintinę ekskursiją pradėsite nuo senojo Vilniaus universiteto, kurio pastatų ansamblis užima visą kvartalą senamiestyje. Tai tartum muziejus po atviru dangumi, kuriame susipina įvairios epochos.
 • Klaidžiosite kiemelių labirintais, grožėsitės šv. Jonų bažnyčia, gėrėsitės meno kūriniais, puošiančiais Alma Mater. Susipažinsite su Lietuvos jėzuitų istorija ir garsių Lietuvos kūrėjų: M. K. Sarbievijaus, M. Daukšos, S. Daukanto ir kitų, gyvenimo etapais.
 • Šios pažintinės ekskursijos metu sutiksite ir rimtą žilaplaukį profesorių, ir jaunatvišką smalsuolį studentą. Patirtis ir jaunystė greta.
 • Kol vaikščiosite ir klausysitės ekskursijos apie Vilniaus universitetą gal pastebėsite studentą, būsimą šalies prezidentą? Kadangi čia kelias nuo studento iki prezidento netolimas. Tereikia pereiti gatvę...
 • Perėjus kita pus gatvės pažintinė ekskursija persikelia į Lietuvos Respublikos Prezidento rūmus. Jus nustebins kokia čia vyrauja rimtis, susikaupimas, atsakomybė. Apsilankysite gerai (bent iš televizijos) pažįstamose salėse ir kabinetuose.
 • Pažintinės - patyriminės ekskursijos metu Prezidentūroje išgirsite pastato istoriją, apžiūrėsite prezidento dovanas ir apdovanojimus, prisiminsite ankstesnius valstybės vadovus ir susipažinsite su kai kuriomis etiketo taisyklėmis.

Jei šios pažintinės ekskursijos pageidausite vasarą bus galimybė Vilniaus Universitete apsilankyti Šv. Jonų bažnyčios varpinėje. Susipažinsite su Fuko švytuokle, kuri demonstruoja Žemės sukimosi aplink savo ašį efektą. Moderniu liftu pakilsite arba autentiškais laipteliais kopsite į varpinės apžvalgos aikštelę pasigrožėti nuostabia Vilniaus senamiesčio panorama.

Po pažintinės ekskursijos galima kavos degustacija. Degustacijos metu susipažinsite su kavos botanika, skrudinimu ir kavos ritualo etapais. Taip pat išragausite kavas iš skirtingų pasaulio kampelių. Šios degustacijos metu įgausite žinių ir atrasite mėgiamą kavą. Degustacijos kaina nuo 20 eur iki 25 eur.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-patyriminės ekskursijos kolektyvams papildomos išlaidos:

Įėjimas į Vilniaus Universiteto kiemelius suaugusiems - 4 Eur, studentams ir moksleiviams - 2 Eur.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Vilniaus miestą tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums