Pažintinė ekskursija kolektyvams po Užupį + beigelių degustacija

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams po Užupį + beigelių degustacija

Kelionės programa


Prie šio pasiūlymo galima priderinti degustaciją, pietus ar kelionę kolektyvui. Kelionių pasiūlymus rasite čia.
Šioje vienos dienos pažintinėje-degustacinėje ekskursijoje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

Vienos dienos pažintinę-degustacinę ekskursiją pradėsite prie vieno iš seniausių Šv. Onos ir Bernardinų bažnyčių ansamblio, iš šios vietos pasuksite link sienos, kurią kirtę - pateksite į Užupį.

Užupis, kaip vienas seniausių Vilniaus priemiesčių, rašytiniuose šaltiniuose minimas jau XV a., kai iš senosios miesto dalies per Užupį ėjo kelias į rytus - Polocką ir Vitebską. Užupyje kūrėsi smulkūs amatininkai, slavų pirkliai, šventikai, veikė Užupio turgus. Prie Vilnelės stovėjo malūnai ir įrengimai drobei ir vaškui balinti. Malūnais tuomet buvo vadinami ne tik įrengimai grūdams malti, bet ir kiti įrenginiai, naudojantys upės vandenį energijai gauti. Naujas Užupio laikotarpis prasidėjo 1998 m. balandžio 1 d. kuomet Užupio bendruomenės pastangomis atsirado UŽUPIO RESPUBLIKA.

Pasienio punkte gavę vizas, pagerbsite Angelą, pasivažinėsite kiaule - taupykle, sužinosite keliomis kalbomis išleista Užupio konstitucija, kas pakabino namo prieangyje paltą. Apsilankę ir pragare, ir rojuje, Polocko ir Krivių gatvėmis judėsite link aukščiausių Vilniaus kalvų. Pakeliui bandysite atsikratyti baimių kasydami katinui - ponuliui ausį. Aplankę ramybės miestą, pasiekę Altanos kalno viršūnę, grožėsitės rudeniniu Vilniumi. 

Po pažintinės ekskursijos laukia beigelių degustacija su kava/arbata/kombuča. 

 

Pažintinės ekskursijos kolektyvui kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso ar rinksitės papildomai kelionę, taip pat nuo datos, keliautojų skaičiaus ir papildomų lankytinų objektų, ar degustuosite beigelius.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvui  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –[email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d. su kelionės vadove Ingrida iš Vilniaus ir Rygos

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje