Pažintinė ekskursija kolektyvams po Pakruojo miestą


Kelionės programa

Ši pažintinė ekskursija kolektyvams po Pakruojį, nedidelį šiaurės Lietuvos miestelį, nustebins unikalia tarme, naudojama iki šių dienų, įdomia miestelio istorija ir seniausiais pastatais Lietuvoje. Pažintinės ekskursijos metu susipažinsite su žymiais žmonėmis, kurie praleido čia savo vaikystę.

 • Pažintinės ekskursijos metu aplankysite nedidelį, bet labai gražų šiaurės Lietuvos rajono centrą – Pakruojį. Ekskursijos metu gidės tarmiški pasakojimai nukels į dvidešimto amžiaus 3 – 4 dešimtmečio miestą, supažindins Jus su šia išskirtine tarme, kurią pakruojiečiai iki šiandien naudoja.
 • Sužinosite kokią įtaką miesto svečiams turėjo vietine kalba vadinami gelžkeliai ir kur stovi geležinkelio stoties ,,seserys‘‘.
 • Šioje pažintinėje ekskursijoje kolektyvams sustosite prie moderniausio malūno 1938 metų Lietuvoje, apie kurį tikriausiai daug kas nesate girdėję, bet tuo metu brolių Dovydo ir Šliomo Maizelių malūnas Lietuvoje pagamindavo 70% rinkai reikalingų miltų.
 • Šios pažintinės ekskursijos metu, Išgirsite istorijas apie Pakruojo gatvėmis vaikystėje bėgiojusius žymius žmones, kaip Stasį Ušinskį ir Almą Adamkienę.
 • Aptarsite populiariausią miesto pasimatymo vietą – laikrodį. Pažintinės- patyriminės ekskursijos metu sužinosite ką jis simbolizuoja ir kokioje istorinėje vietoje jis pastatytas.
 • Pasigrožėsite seniausia Lietuvoje medine sinagoga, miesto puošmena Šventojo Jono Krikštytojo bažnyčia ir per miestą tekančią upe, nuo kurios kildinamas miesto vardas.
 • Šios pažintinės ekskursijos kolektyvams metu, upę pereisite Pakruojo parko kabančiais tiltais, kurie yra įtraukti į Lietuvos TOP 10 gražiausių tiltų sąrašą.
 • Šios pažintinės ekskursijos metu gidė papasakos įdomių istorijų apie prekybą ir didžiulį tarpukario prekybos centrą, kuriame tilpo net keturios parduotuvės. Išgirsite įvairiausių įdomių istorijų ir faktų apie šį nedidelį miestą.

Jei pažintinės ekskursijos pageidausite pavasarį galėsite pasigrožėti miestą puošiančiais sakurų žiedais, o jei vasarą - spalvoto fontano čiurkšlėmis.

Pažintinės ekskursijos metu Jus lydės ir istorijas pasakos tarmiškai kalbanti gidė.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams parengtą programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Pakruojo miestelį tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums