Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Kelionės programa

Šioje pažintinėje ekskursijoje kolektyvams metu pakeliausite po dabartinę Klaipėdą (istorinį Memelį) ir pažinsite daugiakultūrinį miestą.

  • Pažintinėje ekskursijoje kolektyvams sužinosite kiek Klaipėdoje buvo sinagogų, kas Klaipėdos žydus sieja su gintaru, kaip žydų kilmės gydytojas prisidėjo stabdydamas raupsų plitimą į Europą.
  • Sužinosite kiek žydų mokyklų, ligoninių, pirčių su ritualinėmis maudyklomis būta Mėmeliu vadintoje Klaipėdoje, kur jos stovėjo, kokiam klaipėdiečiui sionistui, Izraelis yra dėkingas už valstybinę vėliavą ir nacionalinę valiutą – šekelį.
  • Pažintinėje ekskursijoje kolektyvams gausite atsakymą į klausimą - kodėl vienas turtingiausių ir garsiausių Mėmelio filantropų, pirklys Liudvikas Vyneris, po mirties visą savo turtą paliko miesto magistratui ir varguoliams, ir kodėl  buvo palaidotas ne žydų, o miesto kapinėse ir kodėl ekskursija pavadinta “Po Klaipėdą šekelio keliu”.
  • Sužinosite kas yra kašrutas, kas sovietmečiu buvo įrengta istorinėse žydų bendruomenės kapinėse ir kas bei kada įkūrė „Žaliąją vaistinę“.
  • pamatysime kur buvo įsikūrę žydų bankai, sinagogos ir mokyklos.

Ekskursijos trukmė 2 val.,  Ekskursija galima lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Po pažintinės-teminės ekskursijos kolektyvams galimi Memelietiški pietūs: marinuoti memelio ridikai, "Aintop" – tai šiupinys su mėsa  + meškinio gėrimas + mažas desertukas (staigmena).

Pažintinės-teminės- ekskursijos kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus. Memelietiški pietūs – 13 € asmeniui (pageidaujantys vegetariško patiekalo prašome informuoti užsakant ekskursiją. Kitu atveju užsakoma bendra tvarka.)  

Pažintinę- teminę ekskursiją kolektyvams programą parengė: gidė, turistinių maršrutų kūrėja, lektorė - Laurencija Budrytė-Ausiejienė ir UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę-teminę ekskursiją kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Vilnius – gailestingumo miestas“

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Lūpų balzamo gamyba – fotografijos edukacija – Vereščiakas – Alaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Ryga - Jugendo stilius - sūrių degustavimas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus