Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams – paukščių stebėjimas Vilniaus apylinkėse

Kelionės programa


Ekskursiją ves profesionalus ornitologas. Taip pat prie šio pasiūlymo galima priderinti degustaciją (pvz.: beigelių, alaus,...), pietus ar kelionę kolektyvui. Kelionių pasiūlymus rasite čia.

Šioje vienos dienos pažintinėje ekskursijoje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

Daugelis miestiečių puikiai pažįsta Vilniaus miesto žaliąsias erdves: Vingio parką, Bernardinų sodą, ne kartą yra lankęsi Kalnų parke. Bet retesnis keliavo įspūdingu ganėtinai senu Verkių rūmų parku, kuriame vinguriuoja sraunus, skaidrus Verknės upeliukas įtekantis į Nerį. Kriokliai, medžiai virtuoliai, išsišakojusios gilios griovos, migruojančių ir vietinių paukščių įvairovė, retieji vabalai ir šikšnosparniai praturtina šią  ne tik gamtinę, bet ir kultūrinę vietovę.

Pažintinės ekskursijos kolektyvams metu, lankant gamtinius objektus eisite neskubant, įtempus ausis, įkvepiant miško (samanų, grybų, medžių) kvapų ir įdėmiai apžiūrint kiekvieną gamtos objektą. Tik taip pastebėsite turtingą bioįvairovę. Išgirsite daug įdomių faktų apie sparnuočius, taip pat išgirsite kaip atskirti zyles, strazdus, genius, bukutį ir kitus paukščius. Pamatysite kur gyvena retieji niūraspalviai auksavabaliai, kurių apsaugai Europa skiria milijonus eurų.

Keliaudami parko takeliais sužinosite kokie paukščiai čia gyvena visais metų sezonais. Sužinosite kur pamatyti ypatingai retąjį svečią - vandeninį strazdą. Pamatysite šikšnosparnių veisimosi ir žiemojimo vietas.  

Žygio trukmė – 1 val. 45 min.

Maršruto ilgis – 2 km.

Apranga – laisva, neperšlampami batai arba botai (jeigu lis).

 

Pažintinės ekskursijos kolektyvui kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso ar rinksitės papildomai kelionę, taip pat nuo datos, keliautojų skaičiaus ir papildomų lankytinų objektų.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje