Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams - Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Kelionės programa


Taip pat prie šio pasiūlymo galima priderinti degustaciją (pvz.: vyno, vikingų laikų maisto,...), pietus ar kelionę kolektyvui. Kelionių pasiūlymus rasite čia.

Šioje vienos dienos pažintinėje ekskursijoje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

Vienos dienos pažintinėje ekskursijoje kolektyvams, keliausite po Nemuno deltos regioninį parką ir kitas gamtiškai vertingas teritorijas, kuriose gausu retų ir gražių Lietuvos krašto sparnuočių bei kitų gamtos vertybių. Profesionalus gidas - ornitologas padės surasti ir atpažinti daugeliui dar neregėtų sparnuočių, papasakos apie jų gyvenseną, migraciją, žiedavimą, biologiją ir ekologiją. Paukščius stebėsite plika akimi, taip pat naudojant žiūronus ar teleskopą. Be to, klausysitės ir žvalgysitės, nes dauguma paukščių rūšių lengvai atpažįstamos pagal jų garsus.

Gali būti vaikštoma per šlapią žolę, pelkėtą ar kitą nekasdienišką kelią (taką), todėl pasirūpinkite atitinkama apranga bei avalyne. Dalį kelionės bus važinėjama žvyrkeliais, pažliugusiu keliu.  Iš anksto atsiprašome, tačiau tik tokiose atokiose vietose galima pamatyti daugiausiai paukščių.

Maksimalus galimas keliautojų skaičius – 15 asmenų.

 

Pažintinės ekskursijos kolektyvui kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso ar rinksitės papildomai kelionę, taip pat nuo datos, keliautojų skaičiaus ir papildomų lankytinų objektų.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.: +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n