Pažintinė ekskursija kolektyvams – Japonijos pėdsakais Lietuvoje

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija kolektyvams – Japonijos pėdsakais Lietuvoje

Kelionės programa


Ekskursija galima lietuvių, rusų ir japonų kalbomis. Ekskursiją ves japonologas. Taip pat prie šio pasiūlymo galima priderinti degustaciją (pvz.: japoniško maisto, beigelių, alaus, ..), pietus ar kelionę kolektyvui. Kelionių pasiūlymus rasite čia.

Šioje vienos dienos pažintinėje ekskursijoje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

Pėdsakas žemėje - greitai dingstantis, pėdsakas Žmogaus Atmintyje - ilgai išliekantis. Materialių bendravimo su Japonija ženklų turime Lietuvoje nedaug, tačiau nematerialiai su šia tolima šalimi mus sieja kur kas daugiau, nei galėtų atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Susidomėję, pradedame lyginti, o palyginę giliau pažįstame Save ir Kitą. Šis trumpas pasivaikščiojimas susidomėjusiems galėtų tapti postūmiu į nuodugnesnį Rytų pasaulio suvokimą.

PIRMASIS STABTELĖJIMAS: Maldos akmuo "Inori no ishi" ir Sugiharos paminklas "Sugihara kinenhi" sakurų parke. 

"Mūsų dienos kaip šventė, kaip žydėjimas vyšnios!" - šios mūsų eilės puikiausiai skambėtų po sakuromis japonų ausiai, nes šios tautos pasaulėžiūra yra persmelkta Gamtos Dvasia.

ANTRASIS STABTELĖJIMAS: Buvę KGB rūmai.

Likimo broliai lietuviai ir japonai Sibiro tremtyje greitai rasdavo bendrą kalbą. Kiekvienas į savąjį kraštą parsivežė pačius geriausius prisiminimus apie šį, nors ir ne savo valia vykusį, bendravimą.

TREČIASIS STABTELĖJIMAS: Paminklas "Mėnulio šviesa" - "Gekko".

Pažiūrėjus, skirtingų ir savitų formų mūsų tautų kultūros, turi vienodą turinį - Žmogaus Laimės pamatas yra jo Gyvybė.

KETVIRTASIS STABTELĖJIMAS: VU centriniai rūmai.

Vydūno, V.Krėvės, M.Šalčiaus ir kitų mūsų krašto šviesuolių žvilgsniai vis krypdavo į Rytus.

Ex Orientum lux - Šviesa - iš Rytų.

PENKTASIS STABTELĖJIMAS: Japoniška virtuvė, jeigu nuspręsite japoniškai papietauti. Gidas papasakos ir apie japoniškus patiekalus.

 

Pažintinės ekskursijos kolektyvui kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso ar rinksitės papildomai kelionę, taip pat nuo datos, keliautojų skaičiaus ir papildomų lankytinų objektų, ar valgysite japonišką maistą, ar pasirinksite kitą degustaciją.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvui  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –[email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n