Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Pietinę Klaipėdą“

Kelionės programa

  • Šis pažintinės ekskursijos dviračiais kolektyvams maršrutas vingiuoja žaliakeliu per pietinius miesto rajonus. Jo pradžia ir pabaiga - Pempininkų skveras ir fontanas.
  • Ekskursijos kolektyvams metu turėsite galimybę patyrinėti sovietinės architektūros panašumus ir skirtumus miestui plečiantis į pietus, sužinosite apie Klaipėdos architektų pastangas turint ribotus resursus sukurti išskirtinį klaipėdietišką architektūros stilių. 
  • Pažintinės ekskursijos dviračiais kolektyvams metu Jūsų laukia istorijos apie miesto rajonų pavadinimų kilmę, ten kūrusius, gyvenusius ir tebegyvenančius žmones. Taip pat sužinosite kaip ir kada susiformavo pietiniai miesto rajonai nuo Baltijos žiedo iki Jūrininkų prospekto;
  • Pažintinės ekskursijos kolektyvams sustojimų metu sužinosite kodėl naujai statoma bažnyčia prie Debreceno gatvės pavadinta Brunono Kverfurtiečio vardu; koks dvarininkas valdė Gedminų dvarą; kaip dekoruota Šv. Mikalojaus apvaizdos cerkvė ir kas tokie yra „Klaipėdos aukštaskridžiai“.

Ekskursijos trukmė 2val., atstumas – apie 10 km

Po pažintinės ekskursijos dviračiais kolektyvams galima: Memelietiški pietūs.

Pažintinės ekskursijos dviračiais kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Papildomiems objektams, jeigu norėsis (neprivaloma): Memelietiški pietūs – 13 € asmeniui, vaikams kitokie patiekalai 8 €  (Marinuoti memelio ridikai, "Aintop" – šiupinys + meškinio gėrimas + mažas desertukas (staigmena))

Pažintinės ekskursijos dviračiais kolektyvams programą parengė: gidė, turistinių maršrutų kūrėja, lektorė - Laurencija Budrytė-Ausiejienė ir UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją dviračiais kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Transportas Dviračiu
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Šiaurinę Klaipėdą“

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Pažintinė - gamtinė ekskursija po Naująją Vilnią ,,Gamtos perlas’’

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Basakojų takas-keramikos muziejus-triušiukų slėnis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Orientacinis žaidimas kolektyvams „Iškoduok Klaipėdą“

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis