Pažintinė ekskursija apie šokį Vilniuje ,,Parodyk kaip tu šoki, aš pasakysiu kas tu esi‘‘

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė ekskursija apie šokį Vilniuje ,,Parodyk kaip tu šoki, aš pasakysiu kas tu esi‘‘

Kelionės programa

Ši teminė – pažintinė ekskursija Vilniuje kolektyvams puikiai tiks aktyvų laisvalaikį mėgstantiems keliautojams. Šokio dėka išreikšite savo idėjas ir emocijas, išlaisvinsite energiją ir gerą nuotaiką.

Pasak XVI a. traktato „ Orchezografija“ autoriaus Tuano Arbo: „šokio dėka galite sužinoti, ar įsimylėjėliai yra sveiki, o kojos tvarkingos; o šokio pabaigoje mėgėjams leidžiama pabučiuoti vienas kitą, kad jie pajustų, ar prakaituoja, ir iš jų sklinda blogas pasenusios mėsos kvapas, kuris vadinamas „avienos mentė“. Taigi, be visokių kitokių šokio dorybių, tai būtina ir visuomenės gerovei bei klestėjimui“.

Be to, šioje pažintinėje ekskursijoje Vilniuje šokis padės ne tik ausimis, bet ir raumenimis išgirsti ir įsijausti į skirtingas istorijos epochas. Taip pat:

  • Pabandysite išmokti ir pašokti trumpus skirtingų laikmečių šokius tuos laikus menančiose erdvėse;
  • Pažintinės ekskursijos metu išsiaiškinsite, kokią įtaką tuometiniai kostiumai turėjo šokio judesiui ir tempui;
  • Paieškosite Žygimanto Augusto dvare muzikalių šnipų;
  • Pažintinės - teminės ekskursijos Vilniuje kolektyvams metu palyginsite konkrečių epochų muzikos instrumentus, aptarsite madas ir istorines asmenybes;
  • Šioje teminėje šokių ekskursijoje pakelsite ūpą sau ir aplinkiniams.

Šios pažintinės – patyriminės ekskursijos metu judėsite ir šoksite, todėl patartina būti su patogia avalynę ir turėti vandens buteliuką. Tačiau jokio fizinio ar choreografinio pasiruošimo nereikia.  

Šios pažintinės - teminės ekskursijos kolektyvams trukmė: ~ 2 val.

Pažintinės – teminės ekskursijos kolektyvams kaina – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo dalyvių skaičiaus.

Pažintinės - teminės ekskursijos programą be autorių sutikimo draudžiama naudoti ar platinti.

Pasiteiravimui apie pažintinę ekskursiją kolektyvams po Vilniaus miestą tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Pėščiomis
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu

Pažintis su vyno kraštu: Mozelio slėnio vaizdai bei Koblenco ir Elco pilies lankymas

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d. su kelionės vadove Ingrida iš Vilniaus ir Rygos