Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  1. Šios pažintinės verslo kelionės kolektyvams ir jų vaikams pradžioje aplankysite ypatingą vietą, kur susipažinsite su sparnuočiais ir sužinosite istorijas apie paukščius. Tai vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs. Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose. Atvažiuok ir surask ją!
  2. Toliau šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksite į Triušiukų rojų. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Čia eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta. Tai unikalus gamtos kampelis, garantuojame, kad visi iš čia išvažiuosite laimingi!
  3. Pabaigoje pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams susipažinsite su Vorutos pilimi, buvusios pilies istorija, pamatysime archeologinius radinius, pajusime XIII–XIV a. pilies gyventojų dvasią. Volynės metraštyje mininma pilis, kurioje Livonijos ordino kariuomenės dalinio remiamas Mindaugas apie 1251 m. vidurį apsigynė nuo vidaus kare prieš jį kovojusių lietuvių kunigaikščių ir jiems talkinusios Haličo-Volynės valstybės kariuomenės. Dalies istorikų laikoma viena svarbiausių Mindaugo rezidencijų, tyrinėtojų mėgėjų − Mindaugo laikų Lietuvos sostine.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina – 35-37 € suaugusiam asmeniui, 32-34 € vaikui (Paukščių kaimas, Triušiukų slėnis, Vorutos pilis, pietūs).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.  

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos verslo kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Antrajai atkurtai Lietuvos Respublikai - 30 metų“

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Pažintinė ekskursija kolektyvams po Užupį + beigelių degustacija

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė