Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu kolektyvams ir jų vaikams puikiai praleisite laiką su kolegomis ir šeima:

  1. Šios pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams pradžioje aplankysite ypatingą vietą, kur susipažinsite su sparnuočiais ir sužinosite istorijas apie paukščius. Tai vieta, kur gali pamatyti daugiau paukščių nei kada nors esi matęs ir išgirsti daugiau jų balsų nei kada nors esi girdėjęs. Jei trokšti laimės, Laimės paukštė gyvena Cijonuose. Atvažiuok ir surask ją!
  2. Toliau šioje pažintinėje kelionėje kolektyvams ir jų vaikams metu vyksite į Triušiukų rojų. Tai neįtikėtini potyriai, bendraujant ir džiaugiantis gamta bei gyvūnų šiluma ir draugija. Čia eksponuojama daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, taip pat galima pasigrožėti ir kitais gyventojais: fazanais, stručiais, putpelėmis, antimis ir t.t. bei pailsėti, papramogauti ar pasidžiaugti gamta. Tai unikalus gamtos kampelis, garantuojame, kad visi iš čia išvažiuosite laimingi!
  3. Pabaigoje pažintinės kelionės kolektyvams ir jų vaikams susipažinsite su Vorutos pilimi, buvusios pilies istorija, pamatysime archeologinius radinius, pajusime XIII–XIV a. pilies gyventojų dvasią. Volynės metraštyje mininma pilis, kurioje Livonijos ordino kariuomenės dalinio remiamas Mindaugas apie 1251 m. vidurį apsigynė nuo vidaus kare prieš jį kovojusių lietuvių kunigaikščių ir jiems talkinusios Haličo-Volynės valstybės kariuomenės. Dalies istorikų laikoma viena svarbiausių Mindaugo rezidencijų, tyrinėtojų mėgėjų − Mindaugo laikų Lietuvos sostine.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams kaina asmeniui (kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) - derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

 

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina – 28-30 € suaugusiam asmeniui, 25-27 € vaikui (Paukščių kaimas, Triušiukų slėnis, Vorutos pilis, pietūs).

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kolektyvams ir jų vaikams maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

 

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu kolektyvams ir jų vaikams tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Mados muziejus - Ryga - šampanas iš beržų sulos

Nuotaikinga pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Jaunpils pilis - Viduramžių laikų pietūs - Rygos senamiestis

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – šeimos ekskursija su žemėlapiu

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kurtuvėnus, Kelmę su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Pamirštos Senatorių gatvės istorijos“