Kelionės kraunami

« All Kelionės

Mados muziejus – Ryga- Sulos produktų degustacija

lapkričio 30


Kaina: 27€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

8.00 val. Plungė (prie parduotuvės Lidl, J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė).

8.30 val. Telšiai (Baltic Petroleum,  Šiaulių pl. 12,Telšiai).

Galimas išvykimas iš Palangos, Kretingos, Šilutės už papildomą sutartą mokestį.

Aplankysime Mados muziejų, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato  ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Kartu su muziejaus gidu leisimės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu.

Vėliau laukia pažintis su Rygos senamiesčiu.  Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos sužinosite ekskursijos metu.

Po ekskursijos  vyksime į Ikškilės sulos namus, kur pats įkūrėjas papasakos apie beržų sulą, jos savybes,  populiarumą Latvijoje. Ikškilėje gamina iš beržo sulos limonadą su pipirmėtės skoniu, saldų sirupą, vyną bei putojantį vyną (šampaną). Pasakojimo metu apžiūrėsime gaminamos produkcijos rūsius,  degustuosime sulos gaminius ir šviežiai keptos baltos duonos, o norintys galės sulos gaminių ir įsigyti.

Kelionės kaina –  27 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Mados muziejus ir muziejaus gidas –  7, 5 – 8 € asmeniui.

Edukacija Sulos namuose – 5 € asmeniui

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė ir kelionių organizatorius UAB „Alvaturas“.

Registracija kelionei tel. 865556313, 8677 27306 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
lapkričio 30
Kaina:
27€

Vieta

Latvija

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Registruotis į kelionę

Tribe Loading Animation Image