Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Garantuota!!!Linksma ir nuotaikinga kelionė į Latviją Jaunpils pilis-Viduramžių laikų pietūs – Basakojų takas

rugsėjo 7


Kaina: 27€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

arba Kretinga (Lidl parduotuvė)

8.00 val. Plungė (prie Lidl parduotuvė, Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė ).

Galimas išvykimas iš Palangos, jeigu susidarytų keturiolikos asmenų grupė .

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą, o kai kuriais atvejais ir papildomą mokestį.

Vyksime į vieną iš kelių išlikusių viduramžių pilių – Jaunpils pilį, išlaikiusių savo originalią išvaizdą.  Pilis buvo pastatyta 1301m. Livonijos ordino Magistrui Gottfried von Roga. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Mūsų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite ir poetu-daininku. Ekskursijos metu susipažinsime su viduramžių tradicijomis, išgirsime nuostabių meilės dainų, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosime žaisdami ir stebėdami pilies herojus.

Po linksmos ekskursijos vaišinsimės šventinėmis vaišėmis (Pilies krosnyje sukiota vištienos šlaunelė, lepti juodieji vėdarai, virti žirniai, keptos neluptos bulvės, rauginti kopūstai su kmynais,  žalumynų pundeliai,  didysis pyragas su sėklomis,  Vienuolio mėgstamiausi sausainiai, rauginto pieno meduolis su razinomis, Vynas, vanduo su citrina. Jos valgomos rankomis.

Sotūs ir pilni gerų emocijų, vyksime į Kemerų nacionaliniame parke, įsikūrusį Basakojų taką, atpalaiduoti kojų nuo avalynės, pajusti pėdų masažą. Pėdos – žmogaus kūno pamatas, jose daugybė aktyvių taškų. Basomis kojomis keliausime per smėlį, grūdus, kankorėžius, akmenis, vandenį, ….. Tai nuotaikingas pasivaikščiojimas, teigiamai veikiantis sveikatai ir emocinei būsenai. Greta įvairių paviršių taip pat yra ir švelnus miško paklotas.

Kelionės kaina – 27 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos (Teatralizuota ekskursija Jaunpils pilyje rusų kalba 9 €; Viduramžių laikų pietūs – 8,5 € asmeniui grupei mažesnei nei 20 asm. brangiau; Basakojų takas –  5 € (suaugusiems), 4 € (vaikams, senjorams).

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei prieš 2 mėnesius iki ekskursijos pradžios.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313 arba 868626261, 867727036 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected] arba [email protected] arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugsėjo 7
Kaina:
27€

Vieta

Latvija

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna