Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Grupė pilna! Kernavė-Trakai-skulptūrų iš šokolado muziejus

gegužės 18


Kaina: 28€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės (prieš kelionę išvykimo laikas bus patikslintas).

7.25 val. iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

Galimas sustojimas Autostrados sutartoje degalinėje.

Aplankysime pirmąją istorijos metraščiuose minimą Lietuvos kunigaikštystės sostinę (XIII a. antra pusė)  – Kernavę. Čia yra vienintelis Baltijos regione penkių piliakalnių kompleksas, kuriems XIX a. sugalvoti vardai – Pilies kalnasAukuro kalnasMindaugo kalnas (arba Mindaugo sosto piliakalnis), Lizdeikos kalnas ir Kriveikiškio piliakalnis. Nuo jų atsiveria įspūdingas vaizdas į Neries vingius, upės salą ir pakrantes.   Legendomis apipintas Pajautos slėnis ir jo pakrašty stūksantys penki piliakalniai saugo paskutinės Europos pagoniškos valstybės sostinės liekanas. 1989 m. įsteigtas Valstybinis Kernavės kultūrinis rezervatas. Nuo 2004 m. Kernavės archeologinė vietovė – UNESCO Pasaulio paveldo objektas. Vietovės išskirtinė pasaulinė vertė – jo apgyvendinimo tęstinumas nuo vėlyvojo paleolito (IX tūkstantmetis pr. Kr.) iki šių dienų. Pasivaikščiosime po piliakalnius, pasigrožėsime vaizdais ir žinoma sužinosite įdomių faktų.

Kernavėje veikia istorijos ir archeologijos muziejus, kuriame sukaupti per kelis dešimtmečius trukusius kasinėjimus rasti praeities ženklai. Atnaujintoje modernioje Kernavės archeologinės vietovės muziejaus ekspozicijoje gidas susipažindins su Kernavės priešistore ir viduramžiais.

Vėliau vyksime į nuostabų ir žalią kampelį Lietuvoje  – Trakus. Tai buvusi valstybės valdovų rezidencija, miestas mena daug svarbių kultūros ir istorijos įvykių. Trakai dar vadinami Lietuvos Venecija. Trakai pirmą kartą paminėti 1377 m. Vygando Marburgiečio „Naujojoje Prūsijos kronikoje“. Jei tikėti legenda, Trakai atsirado dėl moteriškų užgaidų. Trakai yra buvę valstybės valdovų rezidencija, miestas mena ir daug svarbių istorijos įvykių.

Miestas turtingas kultūriniu paveldu, karaimų palikimu – tradiciniu maistu. O nuo 2018 metų rudens, Trakus garsina ir pirmasis Lietuvoje skulptūrų iš šokolado muziejus, kurį aplankysime ir mes. Muziejuje , kuriame eksponuojama daugiau nei šimtas per pastaruosius metus meistrų sukurtų skulptūrų.  Kiekviena salė – skirtinga. Majų, Kolumbo, filmo „Šokoladas“ ir „Smagaus gyvenimo“ – tokios temos vyrauja juose. Didžioji dalis kūrinių iš saldžios masės yra natūralaus dydžio. Mažiausia skulptūrėlė – maždaug žmogaus delno. Ekspozicija kas kelis metus bus atnaujinama ir joje atsiras vis naujų šokoladinių personažų.

Laisvas laikas, pasivaikščiojimui, o gal kas norės aplankyti Karaimų muziejų, Trakų pilį,o gal paragauti kibino ar šimtalapio.

Kelionės kaina28 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, programos sudarymas, derinimas.

Papildomi mokami objektai:

Įėjimas į Kernavės muziejų ir gido paslaugos: suaugusiems  – 4 € asmeniui, moksleiviams – 3 € asmeniui

Šokolado skulptūrų muziejaus įėjimas – 5 € asmeniui. Vaikams iki 10 metų bei senjorams – 2,5 € asmeniui.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, kadangi programa parengta daugiau nei pries 3 mėnesius iki kelionės pradžios.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, 868626261,  el.paštas – [email protected]  arba         [email protected] arba       [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
gegužės 18
Kaina:
28€

Vieta

Trakai

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna