Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

GRUPĖ PILNA!!! Kalėdiniai burtai Kelmės dvare – Šviesos festivalis Pakruojo dvare “ Didieji Kinijos žibintai“

gruodžio 14


Kaina: 25€

Išvykimo laikai gali keistis

 

10.00 – išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

10.20 – išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

10.55 – išvykimas iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

11.15  – sustojimas Kryžkalnyje, degalinėje Orlen.

 

Galimi kiti sustojimai pakeliui į Kelmės dvarą, ir Pakruojo dvarą.

 

Vyksime į Kelmės dvarą, kuriame dalyvausime linksmoje edukacinėje programoje “Kalėdiniai burtai Kelmės dvaro rūsių prietemoje”. Edukacijos metu susipažinsime su Kalėdų šventimo senovėje papročiais ir tradicijomis. Kalėdos, arba šventos Kalėdos – senas šaknis turinti žiemos saulėgrįžos, saulės sugrįžimo šventė. Pagal tradiciją Kūčių vakarą mus aplanko magiškos jėgos, įvairios dvasios ir vaiduokliai, pasirengę užmegzti su mumis kontaktą. Tai žinojo dar mūsų protėviai, todėl būtent tuo laikotarpiu burdamiesi ir stengėsi sužinoti savo ateitį, ar išsipildys svajonės, norai ir kiti dalykai. Gyvuoja įvairūs būrimai Kūčių vakarą, per šv. Kalėdas ir visą pokalėdinį laikotarpį. Edukacinės programos dalyviams pasakojama apie kalėdinius būrimus. Edukacinėje užsiėmimo dalyje mokysimės tradicinių kalėdinių burtų. Išbandysime spėjimus: iš žirnių skaičiavimo, šiaudų traukimo, iš pėdavimo, batų metimo, pagal paukščių lesinimą (būrimą atlieka tikras gaidys), su veidrodžiu, šešėlių stebėjimo, spėja lėkštučių pagalba ir kt. Vėliau eisime į kitą rūsio patalpą ir žibalinių lempų šviesoje sėdėdami prie stalo ragausime kalėdinio žemaitiško torto (nesaldus).

Pasivaišinę žemaitiško torto vyksime į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Didieji kinijos žibintai”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems. Galėsime išvysti daugiau nei 30 teminių šviesos instaliacijų. Iš šilko sukurtos skulptūros sieks net 8 metrų aukštį. Pakruojo dvaro teritorijoje nušvis judantis Afrikos gyvūnijos pasaulis, poliarinių meškų ledynas, gervių sala, persikų medžiuose žaidžiančios beždžionės, Spragtuko istoriją menanti Kalėdų eglė. Pagrindinėje aikštėje šviesos galią primins legendomis apipintas monstras Nian bei egzotiškieji kinų zodiako ženklai. Iš porceliano pagaminta įspūdinga 3 metrų aukščio drakono ir fenikso dievybių skulptūra.

Į Pakruojo dvarą specialiai iš Kinijos atvyks ir įvairūs amatininkai, pakviesiantys iš arti pamatyti egzotiškus dirbinius ir jų kūrimo procesą. Dvaro teritorijoje vyks šventinė mugė, Rytų virtuvės skoniai ir dvariškos pramogos. Šviesos festivalyje veiks kūrybinės – edukacinės vaikų užimtumo erdvės. Mažieji pramogautojai galės patys piešti kiniškus žibintus, žingsniuoti spalvą keičiančiomis lėkštėmis ar susitikti su Kalėdų seneliu spindinčiame jo namelyje.

Kelionės kaina – 25 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Edukaciniai užsiėmimai Kelmės dvare + žemaitiško torto degustacija – 5 Eur asmeniui.
  • Šviesos festivalis Pakruojo dvare – 12 Eur asmeniui; 10 Eur vaikams ir senjorams.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313 Facebook – Ingrida tours, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

 

Pasidalinti:

Informacija

Data:
gruodžio 14
Kaina:
25€

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna