Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

GRUPĖ PILNA! Jaunpils pilis – viduramžių valgiai-Jurmala- „Iner light“ muziejus

gegužės 18


Kaina: 27€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

arba Kretinga (Lidl parduotuvė)

Galimas išvykimas iš Palangos.

8.00 val. Plungė (prie Lidl parduotuvė, Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė ).

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą, o kai kuriais atvejais ir papildomą mokestį.

Vyksime į vieną iš viduramžių pilių – Jaunpils pilį, išlaikiusią savo originalią išvaizdą.  Pilis buvo pastatyta 1301m. Livonijos ordino Magistrui Gottfried von Roga. Pilis stovi vaizdingoje vietovėje, iš trijų pusių apsupta vandens. Mūsų lauks linksma, teatralizuota ekskursija su vienuoliu, tarnaite ir poetu-daininku. Ekskursijos metu susipažinsime su viduramžių tradicijomis, išgirsime nuostabių meilės dainų, o pilies istoriją ir paslaptis sužinosime žaisdami ir stebėdami pilies herojus.

Po linksmos ekskursijos vaišinsimės šventinėmis vaišėmis (Pilies krosnyje sukiota vištienos šlaunelė, lepti juodieji vėdarai, virti žirniai, keptos neluptos bulvės, rauginti kopūstai su kmynais,  žalumynų pundeliai,  didysis pyragas su sėklomis,  Vienuolio mėgstamiausi sausainiai, vynas, vanduo su citrina. Ir viską valgysime rankomis.

Vėliau, vyksime į vienintelį oficialų Latvijos kurortą – Jurmalą, garsėjantį balto smėlio paplūdimiais, žavinga jugendo ir nacionalinio neoromantizmo medine architektūra. Kurorto išskirtinumas – bokšteliais, fligeliais puoštos baltutėlės vilos, drožinėtais ornamentais išgražintos verandos.  Miesto centre – puikus miško parkas „Dzintars“. Tarp aukštų pušų įrengtas nuotykių parkas „Tarzanas“, 33 m aukščio apžvalgos bokštas, iš kurio net Rygos daugiaaukščiai matyti. O iš bokšto žvelgiant į Jūrmalą namų beveik nematyti, viską gaubia medžiai. Daugiausia – pušys. Atrodytų, tarsi miestas miške. Įdomią kurorto istoriją papasakos gidas.

Pageidaujantys galės apsilankyti unikalioje dailės galerijoje „Inner Light“, kurioje pamatys įdomią, savotišką paveikslų parodą, kuri sukurta unikalia technika (fluorescencinio piešimo efektas) – paveikslai, ypatingai apšviesti, pradeda švytėti ir lankytojas paveikslo vietoje mato kitą, tarsi paslėptą variantą. Lėtai keičiantis  apšvietimui, paveikslai transformuojasi.  Laisvas laikas.

Kelionės kaina – 27 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos (Teatralizuota ekskursija Jaunpils pilyje rusų kalba 9 €; Viduramžių laikų pietūs – 8,5  € asmeniui; „Inner light“  muziejus  –  5 € (suaugusiems), 3 € (vaikams, senjorams).

Pastaba !!!!! Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313 arba 868626261, 867727036 Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected] arba [email protected] arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
gegužės 18
Kaina:
27€

Vieta

Jūrmala

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna