Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

GRUPĖ PILNA!!! Gardinas (Baltarusija)- buvęs Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų miestas

rugpjūčio 15


Kaina: 35€

Išvykimas :

2.00 arba 3.00 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės  (Išykimo laikas gali keistis)

2.20 arba 3.20 val. Gargžduose, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų). (Išykimo laikas gali keistis)

Galimi išvykimai iš Palangos arba Kretingos su 5 € asmeniui priemoka, jeigu bus ne mažiau kaip 14 keliautojų.

Galimi sustojimai Gargžuose, autostrados sutartoje degalinėje, kelyje link Druskininkų, Druskininkuose.

Atvykę į Raigardo pasienio postą sutvarkysime formalumus ir toliau važiuosime į vieną seniausių Baltarusijos miestų, turintį turtingą įvairių tautų istorinį palikimą, išlaikiusį senovinę architektūrą – Gardiną. Gardinas – miestas, kuriame gausu įvairių religinių bendruomenių maldos namų, pastatų bei kitų kultūrinių ženklų: Pokrovos cerkvė –Stačiatikių katedra Dievo Motinos globos bažnyčia; Gardino Šv. Pranciškaus Ksavero (Jėzuitų) bažnyčia; Gardino  Didžioji  (choralinė) sinagoga.

Apžiūrėsime Šv. Boriso ir Glebo cerkvę, dar vadinama Koloža. Tai pati žinomiausia ir lankomiausia bei vienintelė Baltarusijoje bažnyčia, kuri nebuvo niekada perstatyta. Jos gyvavimo pradžia datuojama XII amžiumi. Vos už keliasdešimt žingsnių pamatysite paminklą-atminimo akmenį skirtą Dovydui  Gardiniškiui. Jis apie  1283-1326 m. buvo  LDK  kunigaikštis,  Gardino  seniūnas,  žymiausias  Gedimino  karvedys.

 

Pamatysite ir paminklą Vytautui Didžiajam. Jis pastatytas Baltarusijos lietuvių bendruomenės pastangomis. Pamatysime įdomių namelių amatininkams, kviesdamas būtent čia pradėti ir plėtoti verslą. Jų sumanytojas yra Tyzenhausas, buvęs Gardino seniūnas. Ekskursijos metu taip pamatysite ir tankų,  dvi Gardino pilis: Senąją ir Naująją (Senoji pilis dar vadinama Vytauto pilimi), Naujoji pilis (18 a. Lenkijos karalių ir Lietuvos kunigaikščių vasaros rezidencija). Toliau –Stepono Batoro namas, Gaisrinės bokštas ir kt .

Pažinti, buvusį Lietuvos Didžios kunigaikštystės miestą padės vietininis gidas, kuris parodys miesto įdomiausias vietas bei papasakos pačius įdomiausius kūrimosi faktus bei šių dienų aktualijas.

Kad kelionė būtų malonesnė galima užsakyti baltarusiškus pietus, kurių kaina 5-7 eurai.

Po ekskursijos ir pietų laisvas laikas lauktuvėms arba tiesiog laikas maloniam pasivaikščiojimui po  Gardiną. Apie tai ką galėtumėte aplankyti laisvo laiko metu papasakos ir vietinis gidas J .

Laisvo laiko metus esant galimybei ir norui galima aplankyti lėlių teatrą, kuris sužavės ir suaugusius. Teatro darbuotoja parodys kaip kuriami spektakliai, pamatysime teatro užkulisius, rūbus, lėles.

Kelionės kaina – 35 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, dokumentų tvarkymas.

Papildomos išlaidos  (bevizis leidimas, ekskursija Gardine, sveikatos draudimas PRIVALOMAS): 15 € asmeniui.

Pietūs5-7 € asmeniui.

Jeigu norėtumėte ir būtų galimybė aplankyti lėlių teatrą – 2 € asmeniui.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė ir kelionių organizatorius UAB „Alvaturas“.

Pasiteiravimui apie kelionę:  tel. 865556313, 8677 27036, 868626261 arba [email protected], [email protected] arba

 

PASTABA. Užsiregistravus privalu atsiųsti paso kopiją el.paštu  [email protected]

PASO kopija reikalinga, leidimui be vizos įvažiuoti į Baltarusiją, įforminimui.

Pasidalinti:

Informacija

Data:
rugpjūčio 15
Kaina:
35€

Vieta

Baltarusija

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna