Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

Dviračių turas – Klaipėdos miesto istorijos vingiais ir dabartimi 2019 m. balandžio 22 d. (pirmadienis, antra Velykų diena)

balandžio 22 10:00 - 13:00


Kaina: 5€

Susitikimo vieta: Klaipėdos piliavietė, 10 val.

Sudėtingumas: nesudėtingas

Trukmė ir atstumas: 3val., 18 km.

10 val.  Susitikimo vieta ir turo pradžia Klaipėdos piliavietė, iš čia išaugo miestas. Susipažinę, kada ir kaip buvo įkurtas Memelis/Klaipėda, pajudėsime iki Kruizinių laivų terminalo. Apsukę ratą ir susipažinę su uosto raida stabtelsime prie daugiau nei šimtą metų mums tarnaujančio technikos paminklo, pasukamo tiltelio. Riedėdami Žvejų gatve atsidursime senamieščio širdyje esančioje teatro aikštėje, dar vadinamoje  Anikės aikšte.

Toliau važiuosime palei Dangės upę pro miesto įžymybes: fachverkinius sandėlius, Biržos tiltą, burlaivį Meridianas, miesto įtvirtinimo fragmentą Jono kalnelį. Smagiai riedėdami dviračio taku pasieksime buvusio Bachmano dvaro kompleksą.  Apžiūrėję išlikusio komplekso pastatus toliau riedėsime puikiu dviračio taku iki botanikos sodo. Atsikvėpę ir pasigrožėję Dangės šlaitais,  perkirtę Dragūnų kvartalą pasieksime Girulių mišką.Tada patrauksim atgal į miesto centrą, sustosim Skulptūrų parke ir  turą pabaigsime  Atgimimo aikštėje.

Šio turo metu  išgirsite daug įdomių legendų, istorinių pasakojimų apie seniausią Lietuvos miestą, susipažinsite su jo simboliais, bei pamatysite miestą iš naujų perspektyvų.

Beveik visas turas eina dviračių takais, todėl  yra lengvas  ir nesudėtingas. Kviečiame Jus susipažinti su miesto istorija ir patirti gražų nuotykį.

Įsidėkite užkąsti ir vandens, pagal situaciją stabtelėsime bendram piknikui.

Dviračių turo kaina:  5 € asmeniui.

Į dviračio turo kainą įskaičiuota: turo vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours) bei gidė Vilmantė.

Pasiteirauti apie kelionę tel. 865556313, 8677 27306  [email protected]  arba [email protected]

 

Turo žemėlapis

Pasidalinti:

Informacija

Data:
balandžio 22
Laikas:
10:00 - 13:00
Kaina:
5€

Vieta

Klaipėda

Organizatorius

Ingrida Pociutė

Šiai kelionei registruotis negalima