Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

GRUPĖ PILNA!!! Degustacinė kelionė: latviški sūriai-česnakų gaminiai-karamelė

lapkričio 9


Kaina: 26€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės),

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

8.30 val. Plungė (prie Topo centro, Žaltakalnio 20 a, Plungė).

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą.

Vyksime į Jelgavos krašte įsikūrusį Malkalnų šeimos ūkį, kuriame ragausime 9 rūšių sūrius (su ožragėmis, petražolėmis, česnakais, svogūnais, …..), keptą naminę duoną, gurkšnosime arbatą. Sodybos šeimininkė pavaišins marinuotu sūriu gavusiu pripažinimą didžiausioje Baltijos šalyse maisto parodoje „Riga Food 2014“, 1 vietą nominaciją „Tautos skonis“. Malkalnų ūkio  pristatymas vyks lietuvių kalba.

Vėliau aplankysime karamelės dirbtuvėles, kurios savo veiklą pradėjo 2014 metais. Amžių glūdumoje, kai Aleksandras Makedonietis ne vadovavo kariuomenei, o dar šliaužiojo po stalu, vargšai Indijos dalitai ieškojo, ką būtų galima iškepti ir suvalgyti. Ir kažkaip kartą jiems už akių užkliuvo cukranendrė. Pagaminę iš jos košę, dalitai užkaitė savo senovinę keptuvę ir po pusvalandžio buvo pagaminta pirmoji karamelė. Karamelės dirbtuvėlėse patys pasigaminsime ir paragausime jau pagamintų saldainių iš karamelės.

Ekskursijos pabaigoje vyksime pas česnakų karalienę. Rašoma, kad česnakai užima garbingą vietą beveik visose pasaulio virtuvėse. Maža to, šis produktas pasižymi neįtikėtinai stipriu aromatu ir yra itin galinga priemonė gydant paplitusius negalavimus ir ligas. Nuo senų laikų česnakas buvo žinomas kaip vaistinis augalas. Jis minimas Biblijoje, indų šventraščiuose, senovės romėnų medicinos literatūroje. Šioje kelionėje vyksime į Ozolniekų kraštą, kur šeimininkė papasakos apie tai, kaip gimė idėja ruoštu iš česnakų gardžius patiekalus. Degustacijos metu paragausite  česnakų arbatos, česnakų sriubos, uogienės su česnaku, česnakinės duonelės ir net česnakų ledinukų bei dar keletą įdomių produktų. Viską šeimininkė užaugina pati.

Sotūs skirtingų patiekalų, skonių, išgirdę įdomių pasakojimų vyksime link namų.

Kelionės kaina – 26 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Neįskaičiuota: medicininių išlaidų draudimas.

Papildomos išlaidos: sūrio degustacija7 € asmeniui, Česnakų degustacija – 5 € asmeniui, karamelės edukacija – 3 € asmeniui.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė (Ingrida tours).

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313,  Facebook – Ingrida tours, el.paštas – [email protected] arba   [email protected]

PASTABA. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

 

Pasidalinti:

Informacija

Data:
lapkričio 9
Kaina:
26€

Vieta

Jelgava

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Grupė pilna