Bistrampolio dvaras – Eglutės žaisliukų muziejus – istorinių automobilių muziejus

lapkričio 20
Kaina asmeniui 37€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Bistrampolio dvaras – Eglutės žaisliukų muziejus – istorinių automobilių muziejus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šios pažintinės kelionės metu susipažinsite su naujai atgimusiu Bistrampolio dvaru. Lankysitės nuostabiame Kalėdinių eglutės žaisliukų muziejuje, kuriame šiuo metu eksponatų skaičius virš 3000, čia ne tik apžiūrėsite žaisliukus, kuriems ir per 50 metų, bet ir patys dalyvausite edukacijoje. Lankysite istorinių transporto priemonių kolekciją.


Išvykimas
2021 m. lapkričio 20 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinės savaitgalio kelionės metu vyksite Panevėžio link į naujai atgimusį  senąjį  Bistrampolio dvarą. Nuo XVII a. pabaigos iki 1940 m. dvaras buvo Bistramų giminės rankose. Bistrampolio puošmena – klasicistiniai dviejų aukštų mūriniai rūmai. Romantika dvelkia išlikęs rūmų parkas su medžių alėjomis, tilteliais, Birutės kalneliu ir sodininko nameliu. Bistrampolio dvaro parko pakraštyje yra įsikūręs Knygnešystės muziejus. Apžiūrėsite rūmus,  vietinis gidas papasakos šio dvaro istoriją. Išvysite parką, koplyčią, kurios sienas puošia įspūdingos freskos, vaizduojančios knygnešių laikus. 

Vyksite pietauti. Sriuba + vištienos kepsnys su voveraičių padažu. (jeigu pietų atsisakote arba pageidaujte vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite).

 Pažintinėje dienos kelionėje autobusu aplankysite Eglutės žaisliukų muziejų. Vienintelis toks ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos valstybėse. Muziejaus idėja gimė 2010 metais, kai per surengtą eglutės žaisliukų parodą miestelio gyventojai nustebino aktyvumu ir sunešė virš poros šimtų žaisliukų. Bibliotekininkė ir eglutės žaisliukų įkūrėja Violeta ėmėsi iniciatyvos ir per keletą metų, dienos šviesą išvydo analogų Lietuvoje neturintis eglutės žaisliukų muziejus. Šiuo metu kolekciją sudaro 3000 vnt. senų eglutės papuošalų ir atributikos. Kolekcijoje: įvairūs eglės žaisliukai, girliandos, kaukės, domino, karūnos, Seniai šalčiai, snieguolės. Ekspozicija supažindins su eglutės puošimo tradicijomis, žaisliukų atsiradimu ir gamyba. O pasakojimas sužavės kiekvieną, ir manau, kad pamatysite tikrai nematytų, nors prieš 50 metų ir labai populiarių žaisliukų. 

Turėsite galimybę patys sudalyvauti edukacijoje ir susikurti sau kalėdinį suvenyrą (Kalėdų senelį), kuris papuoš ne tik namus, bet ir įkvėps kalėdinės nuotaikos.

Pažintinės savaitgalio kelionės metu aplankysite unikalų istorinių transporto priemonių muziejų. Šis muziejus labai traukia išskirtiniais senoviniais automobiliais. Ekspozicija taip pat atnaujinama, todėl kiekvienu kartu galima išvysti kažką naujo. Čia pamatysite tokių eksponatų kaip Morgunovka ir senutėlis Ferrari… Pats įspūdingiausias - aštuonių cilindrų galingasis amerikietiškasis „Kadilakas“, pagamintas dar 1929 metais.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina –  37 € asmeniui.

Į dienos pažintinė kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Kalėdinių žaisliukų muziejus su edukacija – 6 Eur asmeniui.
  • Bistrampolio dvaras + gido paslauga – 4 Eur asmeniui, 3  senjorams ir vaikams.
  • Pietūs (sriuba + vištienos kepsnys su voveraičių padažu) –  11 € asmeniui.
  • Istorinių automobilių muziejus – 4 € asmeniui.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.20 val. išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

7.50 val. išvykimas iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

8.20  val. sustojimas Kryžkalnyje, degalinėje Orlen.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kaunas-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Renesanso pilis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Virtuali kelionė kolektyvams: virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs – vyno degustacija

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"