Kelionės kraunami

« All Kelionės

Automobilių muziejus-Rygos senamiestis

gruodžio 7


Kaina: 27€

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

8.00 val. Plungė (prie Topo centro, Žaltakalnio 20a, Plungė).

8.30 val. Telšiai (Baltic Petroleum,  Šiaulių pl. 12,Telšiai).

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą.

Aplankysime vieną įdomiausių Latvijos muziejų – Automobilių muziejų , kuriame, eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos.

Muziejuje pamatysite seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką;  prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją, kuriai kol kas nėra analogų; įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją; dėmesio vertą lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. Muziejuje yra daugybė interaktyvių elementų, neleidžiančių vaikams nuobodžiauti. O muziejaus gidas papasakos labai įdomių istorijų, nutikimų.

Toliau mūsų lauks pažintis su Baltijos perlu – Ryga.  Senoji Ryga yra istorinis ir geografinis Rygos centras dešiniajame Dauguvos krante. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, kurios statyba prasidėjo XIII a., gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Šiuos pastatus anuomet augančiame mieste pastatė amatininkų ir menininkų gildijos. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus papasakos gidė (-as).

Kelionės kaina –   27 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Įėjimas į automobilių muziejų ir muziejaus gido paslaugos – 12 – 13 € suaugusiam asmeniui, 6 -7 € vaikams.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė gidavimo ir turizmo agentavimo veikla užsiimanti Ingrida Pociutė.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, Facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Pasidalinti:

Informacija

Data:
gruodžio 7
Kaina:
27€

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“

Registruotis į kelionę

Tribe Loading Animation Image