Arbatgėris su vyniotiniu - Malūnas – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

lapkričio 27
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Arbatgėris su vyniotiniu - Malūnas – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje”

Kelionės metu vyksite susipažinti su Kuršėnų vyniotinio istorija, ne tik išgirsite, bet ir paskanausite tikrąjį Kuršėnų vyniotinį. Lankysite unikalų malūną, kuris mena senus laikus, čia malūnininkas Jus vaišins kepta duona. Vėliau laiką leisite nuostabiame, vienų didžiausių festivalių Lietuvoje. Čia Jūsų laukia milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.


Išvykimas
2021 m. lapkričio 27 d. 10:00
Kaina asmeniui 32€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pažintinėje dienos kelionėje susipažinsime su Kuršėnų istorija. Kaip gimė ir kada pradėtas gaminti pats didžiausias ir ilgiausiai Kuršėnus garsinęs ir garsinantis – „Kuršėnų vyniotinis“. Galime drąsiai tokį klausimą kelti, nes su šiuo produktu jeigu ir gali kas lygintis, tai kuršėnietiški puodai, bet ir tai tik ilgaamžiškumu, o ne paplitimu, populiarumu ir masiškumu. Arbatgėrio metu, dvaro ponia ir raštininkas papasakos, kur prasideda saldžiosios ir kvapniosios konditerijos istorijos užkaboriai. Ragaudami vyniotinį išgirsite šmaikščių pastebėjimų apie kuršėniškių valgymo įpročius bei Kuršėnų dvaro dvarininko J.Gruževskio valgymo dienotvarkę. Dalyvaudami šioje teatralizuotoje ekskursijoje nusikelsime į praeitį ir pasijausime tikrais dvarininkais.

   Pažintinės kelionės autobusu metu vyksite į malūnininko sodybą. Prieš 130 metų pastatytas vėjo malūnas – šiandien vienas iš nedaugelio Šiaulių istorijos liudininkų. Šis XIX a. pab. statinys, pirmasis Lietuvoje grūdų apdirbimo istorijos muziejus. Sodyboje atkurta malūnininko troba, restauruotas vienintelis Šiauliuose išlikęs tradicinės medinės architektūros statinys – vėjo malūnas. Mus pasitiks malūnininkas, kuris aprodys malūną, papasakos jo istoriją, supažindins su veikimo mechanizmu. Po įdomios ekskursijos pakvies į savo sodybą, kurioje degustuosime malūnininko keptos duonos.

   Toliau vyksime į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis “Stebuklų šalyje”. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

   Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „Stebuklų šalyje 2021“. Tai – naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikrojo kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį...

Pažintinės dienos kelionės autobusu kaina – 32  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Arbatgėris su vyniotiniu – 6 € asmeniui;
  • Malūnas – 6 € suaugusiam asmeniui, 4 € vaikams ir senjorams.(4/2 + 40 eur )
  • Žibintų festivalis Pakruojo dvare – 15 eur asmeniui, 11 eur vaikams ir senjorams;

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

10.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

10.20 val. Išvykimas iš Gargždų (prie kultūros centro, Klaipėdos gatvėje).

11.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

11.40 val. iš Telšių (Baltic Petroleum degalinė prie Telšių, Šiaulių pl. 12, Telšiai)

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas