Kelionės kraunami

« All Kelionės

  • Kelionė jau baigėsi

AHHAA mokslo centras – Tartu – Aksi ledynmečio muziejus

vasario 23 3:30 - vasario 24 23:00


Kaina: 79€

2019 m. vasario 23 d. Išvykimo laikas gali keistis.

3.30 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

3.45 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

4.30 val. Plungė (prie Topo centro, Žaltakalnio 20a, Plungė).

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą.

Aplankysime jaunatviškiausią Estijos miestą – tai Tartu. Net penktadalis miesto gyventojų yra studentai. Tai antrasis pagal dydį Estijos šalies miestas, prie Emajegio upės, jungiančios du didžiausius Estijos ežerus. Tai šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas. O patys studentai sako, kad visas miesto gyvenimas sukasi apie didingą universiteto pastatą. Tartu gyventojai siūlo pereiti Tartu angelų vardą pelniusį tiltą – yra tikima, kad jei sulaikęs kvėpavimą jį pereisi – noras gerai išlaikyti egzaminą išsipildys. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės trikampės centrinės Tartu aikštės su Rotuše ir pasvirusiu namu, Šv. Jono bažnyčios puoštos mūrinėmis statulos, minėtas norų išsipildymo tiltas, …..

Po ekskursijos laisvas laikas ir vyksime į AHHAA mokslų centrą – didžiausią  Baltijos šalyse, kurio ekspozicija prasideda dar nėįėjus į muziejų. Tikrai kiekvienam bus įdomu pamatyti  Prie įėjimo į mokslo centrą pamatyti kraną be vamzdžio, iš kurio kažkaip stebuklingai teka vanduo bei elektromobilį, kurį galima pabandyti pakelti sverto pagalba. Keistą pojūtį sukelia prie rūbinės įrengti suoliukai – iš šono atrodo prismaigstyti mažų vinių ir  prisėsti nevilioja. Tačiau tik atrodo. Kai išbandai, supranti, kad klydai. Mokslo centro „Ahhaa“ ekspoziciją sudaro pastovioji dalis ir keičiama paroda. Daugiau kaip 3000 kvadratinių metrų teritorijoje yra kelios salės. Technologijų salė, vandens salė, gyvosios gamtos, matematinė ekspozicija ir kitos patiks įvairių skonių dideliems ir mažiems, besidomintiems mokslu. Vienas iš labiausiai akį traukiančių eksponatų – 8 metrų aukštyje įrengtas dviratis ant lyno. Juo važiuojant nukristi neįmanoma, nepaisant to, išbandyti drįsta tik patys drąsiausieji.  Smagiausia tai, kad visus centre esančius eksponatus galima liesti. Net ne galima, o būtina! Mokslo centrui yra skiriama apie 3 valandas. Laikas prabėga nepastebimai.

Susipažinę su dalele neišsemiamių mokslinių lobių, jau ir pavargę vyksime į viešbutį.

Nakvynė viešbutyje.

2019 m. vasario  24 d.

Papusryčiavę vyksime aplankyti  Muziejus apie ledynmetį (Aksi ledynmečio muziejus), kuriame pamatysime natūralaus dydžio gyvūnus iš ledynmečio ir dabartinių laikų, sniego ir žaidimų olos, ir kitais eksponatais, pasakojančiais apie pasaulio ir žmonijos istoriją, nuostabiais aplinkos pasikeitimo laikotarpiais. Sužinosite apie žmonių gyvenimą ledynmečio periodu, gamtą po ledynmečio, orų stebėjimą ir klimato kaitą. Ledynmečio muziejus išdėstytas per 3 aukštus, su mokomosiomis ir pramoginėmis ekspozicijomis, įspūdinga garso ir vaizdo medžiaga. Šis muziejus tai džiaugsmas naujų atradimų ir naujos žinios bet kurio amžiaus lankytojui.

Gerokai po pietų vykstame link namų. Kelionė iš muziejaus į Klaipėdą su trumpais sustojimas degalinėse, esant palankiam važiavimui, trunka apie 9 valandas.

Vėlyvas grįžimas namo.

Kelionės kaina – 79 € asmeniui (nurodyta kaina, kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje).

Pageidaujantys gyventi vienviečiame kambaryje, priemoka – apie 30 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos,  kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos:

Įėjimas į Aksi ledynmečio muziejų ir Muziejaus gidas – 13 € asmeniui.

Ahhaa mokslo centras – 10 € asmeniui

Pastaba. Objektų rodymo eiliškumas ir objektų kainos gali keistis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Sveikatos draudimas.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8 6555 6313, 8 686 26261 facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas –   [email protected] arba [email protected]

 

Nuoširdžiai,

Ingrida tours

Pasidalinti:

Informacija

Pradžia:
vasario 23 3:30
Pabaiga:
vasario 24 23:00
Kaina:
79€

Vieta

Tartu

Organizatorius

UAB „Ingrida tours“ ir UAB „Alvaturas“
Telefonas:
8 655 56313, 8 686 26261

Grupė pilna